2020

Příprava kalendáře 2020

Datum soutěže název závodu pořadatelský klub číslo klubu TYP ZÁVODU Místo konání
3 – 5.1. 6. hodin LMP 1 MK Most 112 Vytrvalostní Albrechtická 414/1, Most
11.1. GT AMK Ústí nad Labem 150 Vytrvalostní Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
11.1. Honda HSV Tour SCRC Praha7 111 MČR Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
18.1. GT3 Attan SRC 546 MČR Luštěnice
25.01. Veřejná soutěž SRC SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
23.-26.1. Mezinárodní MČR WING KAM Plzeň 459 MČR Plzeň
25.1. Šumava cup Pohár Soběslav
1.2. ŠKODA 130RS MČR Jihlava
8.2. Makety Pohár Praha 6
12.2. Production 1/24 – VEŘEJNÁ SOUTĚŽ SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
15.2. Lamborghini huracan CUP MK Ostrov 2 Pohár
15.2. Honda HSV Tour číslo klubu MČR Jihlava
15.2. Veřejná soutěž SRC SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
22.2. Šumava cup  AMK-SRC Č. Budějovice 456 Pohár Č. Budějovice
22.2. Krušnohorský pohár MC SRC Most 486 Pohár Albrechtická 414/1, Most
20-23.2 Noviello Masters Attan SRC 546 Mezinárodní Luštěnice
29.2. Grupe C 1/32 – dvojice
7.3. NASCAR MK Vratislavice nad Nisou 501 Pohár Vratislavice
7.3. MORAVA OPEN SRC Zlín – Tlumačov MČR
12.-15.3. ME Wing Laihia ME Finsko
14.3. Honda HSV Tour číslo klubu MČR Klokočov
14.3. Jarní plechovky PR16D MK Ostrov 2 Pohár Ostrov
21.3. LM 24/MC 24 AMMK Tábor 296 MČR Sezimovo Ústí
21.3. ŠKODA 130RS MČR Nová Paka
23.3. Krajský přebor mládeže PR16D MK Ostrov 2 KRAJ Ostrov
24.3. JPR 24 – Mistrovství Prahy mládeže SCRC Praha7 111 KRAJ Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
26-29.3 Noviello Masters Mezinárodní
28.3. Krušnohorský pohár DDM Bílina 571 Pohár Havířská 529/10, 418 01 Bílina
28.3.  WARM UP MČR MLÁDEŽE 2020 AMK-SRC Č. Budějovice 456 MČR Č. Budějovice
4.4. GT 3 MK Most/ MC SRC Most 112 MČR SRC Jihlava
4.4. Makety SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
4.4. SRC Veřejná soutěž, „Velikonoční cena“ SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
4.4. Šumava cup AMMK Tábor Pohár
8.4. Production 1/24 – Pražský pohár SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
11.4. MORAVA OPEN SCRC Pardubice 73 MČR
11.4. LM 24/MC 24 SRC Chomutov 506 MČR Chomutov
18.4. Honda HSV Tour AMK-SRC Č. Budějovice 456 MČR Č. Budějovice
18.4. Makety SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
18.4. SRC Krušnohorský pohár SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
23-26.4 Noviello Masters Mezinárodní
1.5.-3.5. MČR Mládeže AMK-SRC Č. Budějovice 456 MČR Č. Budějovice
9.5. Liberecká 2H (cest/24) Vratislavice 501 Vytrvalostní Vratislavice
9.5. LM 24/MC 24 MK Most 112 MČR Albrechtická 414/1, Most
11.-17.5. MS Wing KAM Plzeň 459 MS
16.5. MORAVA OPEN SRC Brno 489 MČR
16.5. GT 3 MK Most 112 MČR Albrechtická 414/1, Most
16.5. NASCAR Pohár Nová paka
16.5. Šumava cup Český Krumlov
20-24.5 Warmup ISRA Valmiera MS
23.5. Honda HSV Tour číslo klubu MČR Tlumačov
23.5. Formule A1 – Pohárový závod SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
30.5. Krušnohorský pohár SRC CHOMUTOV
6.6. Honda HSV Tour číslo klubu MČR Nová Paka
6.6. 4.h Le Mans 1966 – 1971 MC SRC Most 486 Vytrvalostní Albrechtická 414/1, Most
10.6. Production 1/24 – Pražský pohár SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
13.6. MORAVA OPEN DDM Vítkov číslo klubu MČR
20.6. ŠKODA 130RS MČR Znetinek
Planet 32 Mistrovství světa GT Anglie, Německo, ČR číslo klubu MS
11.7. Makety + NASCAR Pohár Ústí nad Labem
24.-25.7. PR 24 Memoriál Petra Kysely Attan SRC 546 MEMORIÁL Luštěnice
29.8. ŠKODA 130RS MČR Tlumačov
5.9. Makety + NASCAR Pohár Pardubice
12.9. ŠKODA 130RS Attan SRC 546 MČR Luštěnice
12.9. Krušnohorský pohár MC SRC Most 486 Pohár Albrechtická 414/1, Most
19.9. Mcest./24 – Trofej cest. Aut SCRC Praha7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
19.9. Honda HSV Tour SCRC Pardubice 73 MČR
26.9. LM 24/MC 24 MC SRC Most 486 MČR Albrechtická 414/1, Most
3.10. MORAVA OPEN MČR Mariánské Údolí
3.10. Makety Pohár Jabloné v Podještědí
3.10. Krušnohorský pohár DDM Bílina 571 Pohár Havířská 529/10, 418 01 Bílina
10.10. GT 3 SCRC Praha7 111 MČR Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
12-25.10 Mistrovství světa ISRA Valmiera MS
17.10. LM 24/ MC 24  SRC Praha 7 111 MČR Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
17.10. ŠKODA 130RS AMK-SRC Č. Budějovice 456 MČR Č. Budějovice
24.10. Honda HSV Tour KAuM Plzeň 459 MČR
24.10. Šumava cup AMMK Soběslav 367 Pohár
31.10. Jaromírova 2,4H – Prototype 24 Attan SRC 546 MEMORIÁL Luštěnice
31.10. 4.h group C MC SRC Most 486 Vytrvalostní Albrechtická 414/1, 43401 Most
7.11. NASCAR  SRC Praha 7 111 Pohár Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
7.11. MORAVA OPEN SCRC Jihlava MČR
7.11. Krušnohorský pohár MK Most 112 Pohár Albrechtická 414/1, 43401 Most
14.11. LM 24/ MC 24 Attan SRC 546 MČR Luštěnice
21. – 22.11.  6.hodin PR/24 52.ročník SCRC Praha 7 111 Vytrvalostní Tusarova 1216/49-51, Praha 7-Holešovice
21.11. Honda HSV Tour SRC Brno 489 MČR
14.11. Makety Pohár Vratislavice
28.11. Šumava cup AMK-SRC Č. Budějovice 456 Pohár
28.11. GT 3 MC SRC Most 486 MČR Albrechtická 414/1, 43401 Most
5.12. 500 kol Reichenberg (prototype/24) Vratislavice Vytrvalostní Vratislavice
5.12. LM 24/ MC 24 SRC Slaný 495 MČR Šultysova 518, 274 01 Slaný
12.12. Honda HSV Tour Attan SRC 546 MČR Luštěnice
19.12. NOSTALGIC GRAND PRIX MK Most/ MC SRC Most 112/486 Vytrvalostní Albrechtická 414/1, 43401 Most