Soutěže v roce 2020



Pokud potřebujete opravit prihlášenou akci, odešlete opravu zpracovateli kalendáře.
Podrobnosti o soutěži zobrazíte klepnutím na evidenční číslo.

    Datum   Kategorie   Letiště   Název   Pořádá

58/11. 1.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéNovoroční polétáníJuniorklub Hradec Králové
229/11. 1.BechyněNovoroční polétáníLMK Bechyně p.s.
44/21. 1.Varnsdorf pod vysílačemNovoroční polétáníLMK Varnsdorf
071/21. 1.Modelpark Suché u ModlanNovoroční polétáníMK SEVERKA
242/11. 1.V,HStrakonice letiště LipkyNovoroční házeníLMK Strakonice
50/15. 1.F1NPlzeň - hala SlavieBratrstvo volného letu
269/31. 1.H,VLetiště LMK TřebíčNovoroční rozcvičkaLMK Třebíč, p.s.
357/11. 1.modelářské letiště PavlíkovNovoroční polétáníLMK Pavlíkov, p.s.
50/64. 1.F1A,F1H,A3KožlanyNovoroční ptákovinaBratrstvo volného letu
113/11. 1.UL letiště PodhoříNovoroční polétáníRC klub Ústí nad Labem
29/14. 1.Hlouka U JelenaZimní liga házedel - 1 kolo 40.ročníkModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
046/14. 1.HMikulášoviceLMK Vilémov
044/154. 1.HMikulášoviceLMK Varnsdorf
210/46. 1.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 1.koloLMK Nová Paka
259/14. 1.A3Strážnice loukyMemoriál Josefa Gablase - Slovácký pohárLMK-ZLÍN
340/15. 1.V,H,A3KroměřížMemoriál J.Hladila 1.LMK Kroměříž
340/25. 1.A3KroměřížMemoriál J.Hladila 2.LMK Kroměříž
194/112. 1.F3KModelářská plocha LMK Čmelák Holešov4. Kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
259/25. 1.A3Strážnice loukyMemoriál Josefa Gablase - Slovácký pohárLMK-ZLÍN
398/611. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
222/612. 1.H,A3,VTáborSezimácká liga / O Čápovo lízátkoLMK Sezimovo Ústí
210/512. 1.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 2.koloJuniorklub Hr.Králové
242/215. 1.V,HStrakonice letiště LipkyLMK Strakonice
340/312. 1.V,H,A3KroměřížMemoriál J.Hladila 3.LMK Kroměříž
340/412. 1.A3KroměřížMemoriál J.Hladila 4.LMK Kroměříž
398/512. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
210/62. 2.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga - 3.koloJuniorklub Hr.Králové
29/218. 1.Hlouka U JelenaZimní liga házedel - 2. kolo 40.ročníkModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
29/318. 1.Hlouka U JelenaZimní liga házedel - 2. kolo 40.ročníkModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
496/118. 1.HMikulášoviceLMK Mikulášovice
046/218. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 4. koloLMK Vilémov
340/519. 1.V,H,A3KroměřížMemoriál J.Hladila 5.LMK Kroměříž
425/118. 1.A3,H,VStrážnice Slovácký pohárLMK Louka
340/619. 1.A3KroměřížMemoriál J.Hladila 6.LMK Kroměříž
398/725. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
425/219. 1.A3StrážniceSlovácký pohárLMK Louka
318/425. 1.SKRKopidlno KVCŠkolení rozhodčích volné kategorieKopidlno
222/726. 1.H,A3,VTáborSezimácká liga / O Čápovo lízátkoLMK Sezimovo Ústí
398/826. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
02/11. 2.F1NSportovní hala TJ Ostrov Lázeňská 2020 - jarníMK Ostrov
425/826. 1.RCV1LoukaHorňácký pohárLMK Louka
29/41. 2.Hlouka U JelenaZimní liga házedel - 3. kolo 40.ročníkModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
044/161. 2.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 5. koloLMK Varnsdorf
496/21. 2.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 6. koloLMK Mikulášovice
318/51. 2.A3,P30,H,VJičín, VokšiceKopidlenská liga 1. koloKopidlno
318/61. 2.A3Jičín, VokšiceKopidlenská liga 2. koloKopidlno
44/18. 2.F1N,A6Sportovní hala VarnsdorfVarnsdorfská halaLMK Varnsdorf
259/31. 2.A3,VStrážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
194/29. 2.F3KModelářské letiště LMK Rousínov5. Kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
259/42. 2.A3,VStrážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
67/18. 2.F1H,F1G,P30,A3letiště VraclavKujebácký pohár 1. koloLMK Choceň
398/98. 2.F1HStrážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
335/39. 2.F3PSportovní hala Skálova ulice Turnov14.Turnovská halovkaMK Mnichovo Hradiště
335/49. 2.RCEA,RCHPSportovní hala Skálova ulice Turnov14.Turnovská halovkaMK Mnichovo Hradiště
210/79. 2.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga - 4.koloJuniorklub Hr.Králové
242/315. 2.Strakonice letiště LipkyLMK Strakonice
340/79. 2.H,A3,F1H,VKroměřížMistrovství MoravyLMK Kroměříž
215/19. 2.H,V,P30Kladno - Velká DobráVeřejná soutěžLMK Kladno
222/89. 2.H,A3,VTáborSezimácká liga / O Čápovo lízátkoLMK Sezimovo Ústí
398/109. 2.F1HStrážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
44/1414. 2.VarnsdorfČlenská schůze klubuLMK Varnsdorf
210/1115. 2. - 16. 2.F1G,F1H,F1JHořice-DomoslaviceČeský pohár F1GHJLMK Nová Paka
210/81. 3.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga - 5.koloLMK Nová Paka
29/515. 2.Hlouka U JelenaZimní liga házedel - 4. kolo 40.ročníkModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
468/115. 2.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
222/1015. 2.SKRSezimovo ÚstíŠkolení rozhodčích - volné modelyLMK Sezimovo Ústí
67/222. 2.F1H,F1G,F1J,A3letiště VraclavČeský pohár, HEC, GEC - Pohár města ChocněLMK Choceň
259/515. 2.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
418/2615. 2.F1G,F1H,F1JHořice DomoslaviceČešký pohár F1G,H,JTerezín
259/616. 2.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
29/722. 2. - 23. 2.F2B,USStřelice - halaGeeBee CupModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
046/322. 2.F1N,A6Sportovní hala VilémovHalový ŽUCH 2020LMK Vilémov
215/223. 2.A3,P30,VKladno - Velká DobráVeřejná soutěžLMK Kladno
259/722. 2.F1HStrážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
222/923. 2.H,A3,VTáborSezimácká liga / O Čápovo lízátkoLMK Sezimovo Ústí
318/723. 2.A3,P30,H,VJičín, VokšiceKopidlenská liga 3. koloKopidlno
318/823. 2.A3Jičín, VokšiceKopidlenská liga 4. koloKopidlno
29/629. 2.Hlouka U JelenaZimní liga házedel - 5. kolo 40.ročníkModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
259/823. 2.F1HStrážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
425/923. 2.RCV1LoukaHorňácký pohár 2LMK Louka
85/129. 2.A3,P30Letiště Aeroklubu Slaný Jarní pohár 202085. MK Slaný p.s.
50/27. 3.F1AKožlanyMemorial Honzy GašparaBratrstvo volného letu
194/38. 3.F3KModelářské letiště LMK Uničov6. Kolo F3K MoravaLMK Čmelák Holešov
269/67. 3.F6B,RCEA,RCHPHala SPŠ TřebíčeTřebíčská halovkaLMK Třebíč, p.s.
269/77. 3.F3PHala SPŠ TřebíčTřebíčská halovkaLMK Třebíč, p.s.
468/27. 3.H,A3,F1H,V,P30Jihlava- HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
50/38. 3.F1A,F1HKožlanyBratrstvo volného letu
308/17. 3.A3,H,VStrážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
481/17. 3.F1H,F1G,F1JSenice na HanéČeský pohárFFMC Olomouc
210/98. 3.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga - 6.koloLMK Nová Paka
242/421. 3.Strakonice letiště LipkyLMK Strakonice
340/98. 3.F1H,F1G,F1JSenice na HanéČeský pohárLMK Kroměříž
67/314. 3.F1H,F1G,P30,A3letiště VraclavKujebácký pohár 2. koloLMK Choceň
308/28. 3.A3Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
343/114. 3.F1EVětrníky u VyškovaHranická mezMok Aeroklubu Hranice
418/414. 3.F1A,F1B,F1G,F1H,F1J,F1SPanenský TýnecLiga panenský Týnec 1Terezín
418/514. 3.H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 1Terezín
418/614. 3.HiMPanenský TýnecLiga panenský Týnec 1Terezín
343/215. 3.F1EVětrníky u VyškovaCena Moravské brányMok Aeroklubu Hranice
425/314. 3.A3,H,VStrážniceSlovácký pohárLMK Louka
418/715. 3.F1A,F1B,F1G,F1H,F1J,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 2Terezín
418/815. 3.H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 2Terezín
418/915. 3.Panenský TýnecLiga Panenský Týnec 2Terezín
186/121. 3.Letiště MK BolešinyMK Bolešiny
425/415. 3.A3StrážniceSlovácký pohárLMK Louka
301/128. 3.RCEVNáměšť nad OslavouKLM Hrotovice
85/221. 3.A3,F1GLetiště Aeroklubu SlanýJarní pohár 2020, Memoriál Ing. J. Krajce85. MK Slaný p.s.
295/121. 3.F1N,P3,A6DěčínJosefovské létáníLMK Děčín 295
215/422. 3.Kladno - Velká Dobrá1. kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
259/921. 3.F1G,P30Strážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
205/122. 3.H,A3letiště Kladno - Velká Dobrá1. Žehrovické házedlo - 9. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
58/228. 3.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéOtevírání nebeJuniorklub Hradec Králové
259/1022. 3.F1G,P30Strážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
44/328. 3.H,A3,F1H,P30,F1Gletiště Aeroklubu Česká LípaVarnsdorfská JarníLMK Varnsdorf
34/128. 3.F2DLetiště BoleradiceLMK gen. Františka Peřiny Boleradice
301/229. 3.RCEVNáměšť nad OslavouKLM Hrotovice
215/328. 3.F1G,F1H,A3,P30,HPanenský TýnecKrajský přebor mládeže Středočeského krajeLMK Kladno
02/328. 3.Hlouka u Jenišova K.V.Ostrovská jarníMK Ostrov
222/528. 3.F1H,F1J,F1GVšechovČeský pohárLMK Sezimovo Ústí
270/328. 3.F1ELitovelLitovelské magnetyLMK Litovel
198/111. 4.F3FPočátky - ChotěbořVelikonoční svahLMK Chotěboř p.s.
530/628. 3.F1ERaná1. JarníModel klub Kardašova Řečice - sport
259/1528. 3.F1HStrážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
445/129. 3.HLetiště VšechovMK Dražice
318/929. 3.F1G,F1H,A3,H,P30Hořice DomoslaviceKrajský přebor mládeže Královéhradeckého krajeKopidlno
270/429. 3.F1ELitovelLitovelské magnetyLMK Litovel
221/14. 4.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 1/6MK Spořice
530/729. 3.F1ERanáModel klub Kardašova Řečice - sport
259/1629. 3.F1HStrážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
425/1029. 3.RCV1LoukaHorňácký pohár 3LMK Louka
222/24. 4.F5JLetiště Všechov u TáboraLMK Sezimovo Ústí
528/14. 4.F1A,F1B,F1CHořice DomoslaviceČP o pohár městská část KlánoviceMK Klánovice, p.s.
528/24. 4. - 5. 4.F1A,F1B,F1CHořice DomoslaviceČP KlánoviceMK Klánovice, p.s.
205/24. 4.H,A3letiště Kladno - Velká Dobrá2. Žehrovické házedlo - 9. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
215/55. 4.Kladno - Velká DobráMemoriál Franty Švarce - volné historické modely do r. 1960LMK Kladno
458/24. 4.F3Fsvahy v okolí LitomyšleLitomyšlský svahLMK Litomyšl
215/65. 4.Kladno - Velká Dobrá2.kolo Sluka Cup + ARC V2LMK Kladno
214/111. 4.F1A,F1B,F1CKožlanyPohár LMK Plasy - Český pohárPlasy
425/55. 4.LoukaLúcká pevná výška RCEPLMK Louka
458/45. 4.F3FSvahy v okolí Ústí nad OrlicíÚstecká jarníLMK Ústí nad Orlicí
44/411. 4.H,A3,F1H,P30,F1Gletiště Aeroklubu Česká LípaKrajský přebor mládeže Ústeckého krajeLMK Varnsdorf
071/311. 4.Modelpark Suché u ModlanOtevírání nebeMK SEVERKA
242/511. 4.P30,A3NovosedlyLMK Strakonice
214/212. 4.F1G,F1H,F1JKožlanyMemoriál Luboše Širokého - český pohárPlasy
50/711. 4. - 12. 4.F1A,F1B,F1CKožlanyČeský pohár - O turbínovou lopatkuBratrstvo volného letu
214/312. 4.V,H,A3,P30KožlanyMemoriál Luboše ŠirokéhoPlasy
232/411. 4.Hořice - DomoslaviceHistorické modely ARC, Elot, Alot, 1/2 TexacoLMK Hořice
42/112. 4.RCEOUničov - RC letištěJarní OčkaMK Uničov
525/118. 4.Modelářské letiště LipenceMemoriál Jaroslava Macháčka ,Clasic,Atom,Nostalgie,Open,Alot,BRC-E-W,E-400,TexacoLMK Lipence
194/1012. 4.RESHolešovRES HolešovLMK Čmelák Holešov
29/817. 4. - 19. 4.F2Dsportovní areál Modelklubu Cihelna SvitavySVĚTOVÝ POHÄRModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
232/512. 4.Hořice - DomoslaviceRC Elektrovětroně pro žáky, RCEŽ 15LMK Hořice
44/818. 4.letiště ChřibskáKlubové polétání - zahájení sezónyLMK Varnsdorf
220/118. 4.F3KZaječiceChrudimská F3KModelklub Chrudim
56/818. 4.RESJeleniceJarní RESModelkluzb Mělník
190/119. 4.RCEOLetiště pro ULL - StrážniceLMK Strážnice p.s.
194/518. 4.Holešov VětřákOtevírání nebeLMK Čmelák p.s. Holešov
468/318. 4.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
392/218. 4.F1G,F1H,F1A,A3,P30,HLetiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíJARNÍ ÚSTECKOORLICKÁ - Memoriál Lubomíra Valčíka v kat. P30MK JUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí p.s.
264/125. 4.MK LányLánský historik 2020MK Lány+SAM95
445/219. 4.F1G,F1H,A3,H,P30Letiště VšechovKrajský přebor mládeže Jihočeského krajeMK Dražice
99/125. 4.USSportoviště zákl.školy NymburkJarní UškaScale Nymburk
99/225. 4.SUMSportoviště zákl.školy NymburkZahajovací SumkaScale Nymburk
335/125. 4.RESUL letiště VšeňMK Mnichovo Hradiště
82/125. 4.RCVSPodhořany1.PodhořanskáRC LIMIT Nový Dvůr
210/125. 4.RCEVStará Paka - BrdoPrvní Packá VéčkaLMK Nová Paka
220/225. 4.F3AZaječiceChrudimská F3AModelklub Chrudim
242/625. 4.F1H,F1JNovosedlyLMK Strakonice
56/11. 5.H,VJeleniceMemoriál O. BoudnéhoModelklub Mělník
02/525. 4.RCHModelářské letiště MK Hory u K. VarůOstrovská liga 1/4MK Ostrov
269/12. 5.Modelářské letiště LMK TřebíčTřebíčské elektry - RCEPTřebíč
204/326. 4.RCEVRoudnice n.L.LMK-Roudnice
425/1126. 4.RCV1LoukaHorňácký pohár 4LMK Louka
223/11. 5.ULL RohozecMájové setkáníLMK Kutná Hora
357/21. 5.modelářské letiště PavlíkovZahájení sezónyLMK Pavlíkov, p.s.
186/22. 5.Letiště MK BolešinySetkání maket a polomaketMK Bolešiny
301/33. 5.Náměšť nad OslavouRCEPKLM Hrotovice
221/22. 5.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 2/6MK Spořice
82/33. 5.RCHPodhořanyRCH- DVĚ SERVARC LIMIT Nový Dvůr
071/112. 5.RCEVModelpark Suché u ModlanMK SEVERKA
342/19. 5.F5JLetiště LMK PolankaPolanecké F5JLMK Polanka
269/43. 5.Letiště LMK TřebíčRC historici - OTMR-AB, OTMR-C, Antic Texaco, NMR + elektroLMK Třebíč, p.s.
44/59. 5.Dolní PodlužíKlubové poježdění - lodě leteckých modelářůLMK Varnsdorf
331/13. 5.F1H,F1G,A3,P30,HLomnice nad Popelkoujarní polítáníLMK Lomnice nad Popelkou
418/18. 5.F1N,P3,A6Kalich Aréna LitoměřiceO pohár starosty LMK Terezín
232/19. 5. - 10. 5.F5JHořiceLMK Hořice
242/79. 5.P30,A3NovosedlyLMK Strakonice
42/210. 5.RCEOUničov - RC letištěJarní elektryMK Uničov
071/62. 5.RCVMModelpark Suché u ModlanRCEVMK SEVERKA
468/69. 5.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovKorespondenční soutěžLMK Jihlava
292/216. 5.RESLetiště Jelenice (MK Mělník)Jarní NeraRESRC Modelklub Neratovice
58/316. 5.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéModelářský letecký den (13.ročník)Juniorklub Hradec Králové
210/216. 5.F5JStará Paka - BrdoPacká EfpětjéčkaLMK Nová Paka
071/416. 5.Modelpark Suché u ModlanPolétání s jetyMK SEVERKA
283/123. 5.RESAeroklub Havlíčkův BrodHavlíčkobrodská RES LMK Havlíčkův Brod
221/316. 5.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 3/6MK Spořice
461/116. 5.RCEOletiště LMK Lutín u SlatinicMemoriál Bedřicha NevrléhoLMK Lutín
468/416. 5.H,A3,F1H,P30,F1GJihlava HenčovKrajský přebor mládeže kraje VysočinaLMK Jihlava
525/517. 5.MK LipenceSoutěž modelů letadel s čtyřtaktními motory MK Lipence
392/416. 5.H,P30,A3,F1H,F1G,F1ALetiště Aereoklubu v Ústí n/O.Přebor mládeže Pardubického krajeMK Junior klub Ústí n/O.
421/116. 5.RESAeroklub VlašimPodblanické RESLMK Vlašim
204/116. 5.RCVSRoudnice n.L.LMK-Roudnice
343/322. 5. - 24. 5.Letiště HraniceHranická termika - aerovlekyMok Aeroklubu Hranice
194/922. 5. - 24. 5.Holešov Větřák3. ročník Československé aerovleky 1. koloLMK Čmelák p.s. Holešov
58/423. 5.Aeroklubové letiště Jaroměř - JosefovModelářský letecký den Juniorklub Hradec Králové
82/2. .
02/923. 5.F5DKarlovy Vary - LS HoryOstrovský pohárMK Ostrov
02/1023. 5.F3D,Q40Karlovy Vary - LS HoryOstrovský pohárMK Ostrov
069/123. 5.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
468/523. 5.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
455/124. 5.F3D,Q40Karlovy Vary - LS HoryKarlovarský PohárLMK Carlsbad 455
455/224. 5.F5DKarlovy Vary - LS HoryLMK Carlsbad 455
187/129. 5. - 31. 5.modelářské letiště HoheneggerPřátelské polétání s dvouplošníky LMK Meteor Havířov p.s.
292/130. 5.Letiště RCMK NeratoviceNeratovický historik CRC-Open, CRC-E-Sport 400, BRC-E-WRC Modelklub Neratovice
313/130. 5. - 31. 5.F5J s+jLetiště JehnědíMistrovství ČR F5J seniorů a juniorůLMK Česká Třebová
99/330. 5.SUM,F4BSportoviště zákl.školy NymburkScale Nymburk
82/730. 5.RCVSPodhořany2.PodhořanskáRC LIMIT Nový Dvůr
215/730. 5.F4BKladnoLMK Kladno
02/630. 5.RCHModelářské letiště MK Hory u K. VarůOstrovská liga 2/4MK Ostrov
318/131. 5.Vokšice u JičínaKopidlenská Májová VOSALMK Kopidlno
56/1030. 5.F3KJeleniceJarní F3KModelklub Mělník
74/230. 5.modelářské letiště SobínkaDětský modelářský den 11. ročník LMK- Praha 4
114/14. 6. - 7. 6.F3DOlomouc - Neředín43.Grand Prix ČRMamba model Bohuňovice p.s.
425/1231. 5.RCV1LoukaHorňácký pohár 5LMK Louka
525/26. 6.Modelářské letiště LipenceHistorické větroně , A2 , ARC - Lipence LMK Lipence
342/26. 6.RCEVLetiště LMK PolankaPolanecký nakladač 1LMK Polanka
165/16. 6. - 7. 6.F3JLetiště Podhořany20. World Cup F3JMK Heřmanův Městec
42/36. 6.Uničov - RC letištěRC Vosa - Vosí přeborMK Uničov
44/96. 6.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
50/46. 6.F1NPlzeň - hala SlavieMedardova kápěBratrstvo volného letu
50/56. 6.F1NPlzeň - hala SlavieBratrstvo volného letu
186/36. 6.Letiště MK BolešinySlet historických modelůMK Bolešiny
269/56. 6. - 7. 6.F4C,F4HLetiště LMK TřebíčTřebíčské RC maketyLMK Třebíč, p.s.
229/27. 6.RCABechyněBechyňská AkroLMK Bechyně p.s.
530/26. 6. - 7. 6.PlešeKapr v luftěModel klub Kardašova Řečice - sport
171/16. 6.RCEVLMK Plzeň - Jižní sekceLMK Plzeň - Jižní sekce
232/66. 6.RCVSHořice - DomoslaviceLMK Hořice
223/27. 6.ARC Markéta MiskoviceRCH sp.(2 serva )LMK Kutná Hora
29/98. 6.US,F2B,UR20,UR25modelářský areál "Cihelna" SvitavyVeřejná soutěžModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
425/67. 6.RCEOLoukaLúcká elektraLMK Louka
187/212. 6. - 14. 6.modelářské letiště HoheneggerVolné aerovlekyLMK Meteor Havířov p.s.
498/112. 6. - 13. 6.Manava Horní PlanaLetecký denLMK Horni Planá
458/113. 6. - 14. 6.F5JLetiště AK PoličkaSamba cup F5J , Eurotour, World cupLMK Litomyšl
42/413. 6. - 14. 6.Uničov - RC letištěHeli sraz UničovMK Uničov
318/213. 6. - 14. 6.F1A,F1BHořice DomoslaviceSoustředění juniorské reprezentaceLMK Kopidlno
34/214. 6.Letiště BoleradiceLétáme pro VásLMK gen. Františka Peřiny Boleradice
468/713. 6.H,A3,F1H,V,CO2Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
113/213. 6. - 14. 6.RCAHjezero Milada/jezero Chmelař (bude upřesněno)21. Ústecký pohár hydroplánůRC klub Ústí nad Labem
113/313. 6. - 14. 6.RCMHjezero Milada/jezero Chmelař (bude upřesněno)21. Ústecký pohár hydroplánůRC klub Ústí nad Labem
187/319. 6. - 21. 6.modelářské letiště HoheneggerAloisovo polítáníLMK Meteor Havířov p.s.
270/24. 7.RESLitovelLitovelské RESkyLitovel
42/520. 6.HUničov - RC letištěŽákovskáMK Uničov
56/620. 6.RCVSJeleniceJarní termikaModelklub Mělník
071/820. 6.Modelpark Suché u ModlanElektromaketářskáMK SEVERKA
32/120. 6. - 21. 6.F5JLetiště VysokovMK Náchod
113/420. 6.RCADobroměřiceÚstecké akrobaty RCARC klub Ústí nad Labem
270/15. 7.LitovelRCEPLitovel
221/427. 6.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 4/6MK Spořice
74/1. .
206/127. 6.F1G,F1H,F1JTachovČPMK Úšava
206/227. 6. - 28. 6.F1G,F1H,F1JTachovČPMK Úšava
313/327. 6.JIASázava u LanškrounaRCEP s+jLMK Česká Třebová
071/127. 6.Modelpark Suché u ModlanFestival raketMK SEVERKA
44/123. 7. - 5. 7.F4BSportovní stadion VarnsdorfMezinárodní soutěž F4B družstev LMK Varnsdorf
194/73. 7. - 5. 7.F3MHolešovHolešovská F3MHolešov LMK Čmelák
44/133. 7. - 5. 7.USSportovní stadion VarnsdorfPohár Tolštejnského panstvíLMK Varnsdorf
02/74. 7.RCHModelářské letiště MK Hory u K. VarůOstrovská liga 3/4MK Ostrov
295/34. 7. - 12. 7.Roudnice Nad LabemDětský táborLMK Děčín 295
229/33. 7. - 6. 7.BechyněSoustředění klubuLMK Bechyně p.s.
229/45. 7.RCENBechyněBechyňské elektryLMK Bechyně p.s.
229/56. 7.RESBechyněBechyňské větroně - náborováLMK Bechyně p.s.
222/111. 7. - 12. 7.F3KLetiště Všechov u TáboraLMK Sezimovo Ústí
222/411. 7.F1A,F1B,F1J,A3,F1HVšechovLMK Sezimovo Ústí
468/811. 7.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
29/1013. 7. - 18. 7.sportovní areál Modelklubu Cihelna SvitavySoustředění talentované mládeže ČR - U modelyModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
56/318. 7.JeleniceI.kolo Liga dúchodců a jejich přátelModelklub Mělník
186/418. 7.LTDLetiště MK BolešinyRC Model ShowMK Bolešiny
29/1118. 7.US,UR20,UR25modelářský areál "Cihelna" SvitavyVeřejná soutěž - závěr soustředěníModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
342/325. 7.RCEVLetiště LMK PolankaPolanecký nakladač 2LMK Polanka
44/1025. 7.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
171/227. 7.F5JLMK Plzeň - Jižní sekceLMK Plzeň - Jižní sekce
232/21. 8.RCEVHořiceLMK Hořice
56/41. 8.JeleniceII.kolo Ligachodců a jejich přátelModelklub Mělník
313/58. 8.RCVSLetiště Česká TřebováLetní RCVSLMK Česká Třebová
105/18. 8. - 9. 8.RCAHSelibovský rybníkProtivínský pohárMK Protivín p.s.
105/28. 8. - 9. 8.RCMHSelibovský rybníkProtivínský pohárMK Protivín p.s.
194/48. 8. - 9. 8.Holešov VětřákČmelák model show 22. ročníkLMK Čmelák p.s. Holešov
313/49. 8.Letiště Česká TřebováRCEPLMK Česká Třebová
264/29. 8.RCEVLányLánské výškoměry 2020MK Lány a okolí
44/69. 8. - 22. 8.letiště Raná u LounSoustředění talentované mládežeLMK Varnsdorf
82/49. 8.RCHPodhořanyRCH- DVĚ SERVARC LIMIT Nový Dvůr
198/315. 8.F3KPočátky - ChotěbořChtěbořská káčkaLMK Chotěboř p.s.
269/215. 8.Modelářské letiště LMK TřebíčRCEP - Memoriál Mir. MalenyTřebíč
210/315. 8.RCEVStará Paka - BrdoDruhá Packá VéčkaLMK Nová Paka
56/515. 8.JeleniceIII.kolo Liga důchodců a jejich přátelModelklub Mělník
113/515. 8. - 16. 8.F4C,F4HLužiceÚstecko - Lužický pohárRC klub Ústí nad Labem
301/416. 8.Náměšť nad OslavouRCEPKLM Hrotovice
216/122. 8. - 23. 8.F3Jletiště u Hostomice pod BrdyKrálodvorská F3JLMK-Králův Dvůr
221/522. 8.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 5/6MK Spořice
204/222. 8.RCVSRoudnice n.L.LMK-Roudnice
418/2723. 8.RCVSRochov u TerezínaTerezín
342/429. 8.RCEVLetiště LMK PolankaPolanecký nakladač 3LMK Polanka
186/529. 8.Letiště MK BolešinyUkončení prázdninMK Bolešiny
204/429. 8.RCEVRoudnice n.L.LMK-Roudnice
481/229. 8.F1A,F1B,F1CSenice na HanéČeský pohár- memoriál M.VymazalaFFMC Olomouc
547/15. 9. - 6. 9.F4C,F4HTřebíčČernohorský pohár - Memoriál Harryho KopalaLMK Černohorsko
283/25. 9.RESAeroklub Havlíčkův BrodHavlíčkobrodská RES 2LMK Havlíčkův Brod
02/85. 9.RCHModelářské letiště MK Hory u K. VarůOstrovská liga 4/4 , XXVII. ročník memoriálu ing. Jiřího JílkaMK Ostrov
222/35. 9.F1A,F1B,F1CVšechovČeský pohárLMK Sezimovo Ústí
069/25. 9.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
046/45. 9.H,A3,F1H,P30,F1Gletiště Aeroklubu Česká LípaŽUCH 2020LMK Vilémov
32/25. 9. - 6. 9.F3JLetiště VysokovMK Náchod
42/66. 9.RCEOUničov - RC letištěMemoriál Jiřího VojáčkaMK Uničov
340/86. 9.F1A,F1B,F1CVšechovČeský pohárLMK Kroměříž
205/36. 9.H,A3letiště Kladno - Velká Dobrá3. Žehrovické házedlo - 9. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
343/411. 9. - 13. 9.Letiště HraniceOdry v Hranicích - aerovlekyMok Aeroklubu Hranice
194/811. 9. - 13. 9.F3MHolešovMČR F3M HolešovHolešov LMK Čmelák
525/312. 9.Modelářské letiště LipencePodzimní Historik,Alot,Elot,Nostalgie,Atom,BRC-W,E-400,TexacoLMK Lipence
99/412. 9.SUM,F4BSportoviště zákl.školy NymburkScale Nymburk
524/112. 9.RCVSPodhořanyČeskobrodská termikaLMK Český Brod p.s.
215/812. 9.F4BKladnoLMK Kladno
56/1112. 9.F3KJelenicePodzimní F3KModelklub Mělník
51/212. 9.F1EVětrníkyČeský pohárLMK Brno III p.s.
468/912. 9.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
534/112. 9.Dvořisko - Choceň15. Setkání modelářů na DvořiskuRC Team Vysoké Mýto
232/712. 9.RCVSHořice - DomoslaviceLMK Hořice
492/112. 9.MMin,MCO2Polní letiště TrnávkaMinimaketářské nebe v Trnávce 12.ročníkMK Fryčovice, p.s.
113/612. 9.RCAPodhoříÚstecké akrobaty RCARC klub Ústí nad Labem
42/713. 9.Uničov - RC letištěRCEP- Pevná výškaMK Uničov
56/713. 9.RCVSJelenicePodzimní termikaModelklub Mělník
223/313. 9.ARC Markéta MiskoviceRCH sp.(2 serva )LMK Kutná Hora
215/913. 9.Kladno - Velká DobráHistorické volné modely do r. 1960LMK Kladno
215/1013. 9.Kladno - Velká Dobrá3.kolo Sluka Cup + ARC a2LMK Kladno
51/313. 9.F1EVětrníkyČeský pohárLMK Brno III p.s.
232/813. 9.Hořice - DomoslaviceRC Elektrovětroně pro žáky, RCEŽ 15LMK Hořice
292/319. 9.RESLetiště Jelenice (MK Mělník)Letní NeraRESRC Modelklub Neratovice
198/219. 9.F3Fsvahy v okolí ChotěbořeMemoriál Kristiána ZooraLMK Chotěboř p.s.
313/219. 9.RCEOSázava u LanškrounaMR ČR RCEOLMK Česká Třebová
221/619. 9.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 6/6MK Spořice
51/119. 9.H,A3,P30,F1H,F1GAK Moravská Třebová – Staré MěstoMistrovství ČR mládežeLMK Brno III
392/520. 9.RCVSLetiště Aeroklubu v Ústí nad OrlicíPodzimní Ústeckoorlická RCVSMK Junior klub Ústí n/O.
421/224. 9. - 27. 9.Aeroklub VlašimSoustředění mládeže v kategorii RESLMK Vlašim
525/426. 9.Modelářské letiště LipenceHistorické větroně , A2 , ARC - Lipence LMK Lipence
187/526. 9.modelářské letiště HoheneggerSoutěž historických modelůLMK Meteor Havířov p.s.
82/526. 9.RCVSPodhořany3.PodhořanskáRC LIMIT Nový Dvůr
232/326. 9.RCEVHořiceLMK Hořice
071/926. 9.Modelpark Suché u ModlanModelářský letecký den - burzaMK SEVERKA
221/726. 9.Letiště Spořice20. ročník Spořická drakiádaMK Spořice
29/1226. 9. - 27. 9.F2B,USsportovní areál Modelklubu Cihelna SvitavyPoslední SvitavskáModelářský klub p.s. Modelklub Svitavy
190/227. 9.Strážnice - letiště pro ULLDrakiádaLMK Strážnice p.s.
187/428. 9.modelářské letiště Hoheneggersetkání seniorůLMK Meteor Havířov p.s.
128/128. 9.F1H,A3,H,P30,F1GHořice DomoslaviceMemoriál Václava JedličkyModelklub Voděrady
425/727. 9.LoukaSoutěž drakůLMK Louka
418/226. 9.F1ERaná u LounVáclavský pohár ILMK Terezín
418/327. 9.F1ERaná u LounVáclavský pohár IILMK Terezín
357/328. 9.modelářské letiště PavlíkovVzpomínkové polétání na Miloše MouchuLMK Pavlíkov, p.s.
99/53. 10.USSportoviště zákl.školy NymburkPodzimní UškaScale Nymburk
99/63. 10.SUMSportoviště zákl.školy NymburkZávěrečná SumkaScale Nymburk
071/53. 10.Modelpark Suché u ModlanPolétání s jetyMK SEVERKA
069/33. 10.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
398/13. 10.A3StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
398/23. 10.CO2StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
468/103. 10.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
530/33. 10.F1G,F1J,F1HVšechovČeský pohárModel klub Kardašova Řečice - sport
530/43. 10.H,V,P30,A3VšechovŘečický DETERModel klub Kardašova Řečice - sport
232/93. 10.Hořice - DomoslaviceHistorické modely ARC, Elot, Alot, 1/2 TexacoLMK Hořice
56/24. 10.JeleniceDrakiádaModelklub Mělník
461/24. 10.letiště LMK Lutín u SlatinicElekrolety RCEP (pevná výška)LMK Lutín
525/64. 10.MK LipenceSoutěž modelů letadel s dvoutaktními motory MK Lipence
318/34. 10.DRAKopidlnoDrakiáda KopidlnoLMK Kopidlno
398/34. 10.A3StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
398/44. 10.CO2StrážniceSlovácký pohárLMK Břeclav IV
392/34. 10.F1A,F1H,F1G,A3,P30,HLetiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíPODZIMNÍ ÚSTECKOORLICKÁ - Memoriál V. Matějů v kat F1HMK JUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí p.s.
232/104. 10.Hořice - DomoslaviceRC Elektrovětroně pro žáky, RCEŽ 15LMK Hořice
335/210. 10.RESUL letiště VšeňMK Mnichovo Hradiště
58/510. 10.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéDrakiádaJuniorklub Hradec Králové
44/1110. 10.letiště ChřibskáKlubové polétání - ukončení sezónyLMK Varnsdorf
186/610. 10.Letiště MK BolešinyZavírání nebeMK Bolešiny
071/1010. 10.Modelpark Suché u ModlanDrakiádaMK SEVERKA
215/1110. 10.Kladno - Velká Dobrá4.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
02/410. 10.Hlouka u Jenišova K.V.Ostrovská podzimníMK Ostrov
194/610. 10.Holešov Větřákzavírání nebeLMK Čmelák p.s. Holešov
205/410. 10.H,A3letiště Kladno - Velká Dobrá4. Žehrovické házedlo - 9. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
530/110. 10.PlešeDrakiádaModel klub Kardašova Řečice - sport
259/1110. 10.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
259/1210. 10.CO2Strážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
128/211. 10.F1H,F1G,P30Hořice DomoslaviceVýchodočeská liga 3.koloModelklub Voděrady
186/711. 10.Letiště MK BolešinyDrakiádaMK Bolešiny
215/1211. 10.P30,H,VKladno - Velká DobráPohár města Kladna v házedlech + P 30 a VLMK Kladno
259/1311. 10.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
259/1411. 10.CO2Strážnice loukySlovácký pohárLMK-ZLÍN
56/917. 10.RESJelenicePodzimní RESModelklub Mělník
67/417. 10.F1H,F1G,P30,A3letiště VraclavKujebácký pohár 3. koloLMK Choceň
071/717. 10.RCVMModelpark Suché u ModlanRCEVMK SEVERKA
071/1217. 10.RCEVModelpark Suché u ModlanMK SEVERKA
468/1117. 10.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
468/1217. 10. - 8. 11.Jihlava HenčovKorespondenční soutěžLMK Jihlava
418/2517. 10.F1G,F1H,F1JPanenský TýnecČeský pohár F1G,H,JTerezín
308/317. 10.A3,H,VStrážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
458/517. 10.F3FSvahy v okolí Ústí nad OrlicíÚstecká podzimníLMK Ústí nad Orlicí
215/1318. 10.Panenský TýnecČeský pohár F1G - GEC, F1H a F1JLMK Kladno
392/118. 10.RCHLetiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíOrlickoústecká RC VOSA a RCHSMK JUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí p.s.
308/418. 10.A3,P30Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
458/318. 10.F3Fsvahy v okolí LitomyšleLitomyšlský svahLMK Litomyšl
468/1324. 10.H,A3,F1H,V,P30Jihlava HenčovJihlavská ligaLMK Jihlava
418/1024. 10.F1A,F1B,F1G,F1H,F1J,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 3Terezín
418/1124. 10.H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 3Terezín
418/1224. 10.HiMPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 3Terezín
418/1325. 10.F1A,F1B,F1G,F1H,F1J,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 4Terezín
418/1425. 10.H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 4Terezín
418/1525. 10.HiMPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 4Terezín
210/1228. 10.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceJuniorklub Hradec Králové
67/531. 10.F1H,F1G,P30,A3letiště VraclavKujebácký pohár 4. koloLMK Choceň
67/67. 11.F1H,F1G,H,P30,A3letiště VraclavChoceňská podzimníLMK Choceň
318/108. 11.A3,P30,H,VJičín, VokšiceKopidlenská liga 5. koloKopidlno
318/118. 11.A3Jičín, VokšiceKopidlenská liga 6. koloKopidlno
418/1614. 11.F1A,F1B,F1G,F1H,F1J,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 5Terezín
418/1714. 11.H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 5Terezín
418/1814. 11.HiMPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 5Terezín
318/1215. 11.F1HHořice DomoslaviceMemoriál Oty LachmanaKopidlno
418/1915. 11.F1A,F1B,F1G,F1H,F1J,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 6Terezín
418/2015. 11.H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 6Terezín
418/2115. 11.HiMPanenský TýnecLiga Panenský Týnec 6Terezín
82/617. 11.PodhořanyFortel Limit CupRC LIMIT Nový Dvůr
210/1021. 11.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslavicePodzimní liga - 4.koloLMK Nová Paka
02/221. 11.F1NSportovní hala TJ OstrovLázeňská 2020 - podzimníMK Ostrov
318/1322. 11.A3,P30,H,VJičín, VokšiceKopidlenská liga 7. koloKopidlno
318/1422. 11.A3Jičín, VokšiceKopidlenská liga 8. koloKopidlno
44/727. 11. - 28. 11.VarnsdorfVýstava modelůLMK Varnsdorf
530/528. 11.F1N,F1R,P3,A6Kardašova ŘečiceŘečický KapříkModel klub Kardašova Řečice - sport
445/329. 11.HLetiště VšechovMikulášské házedloMK Dražice
418/2229. 11.F1A,F1B,F1G,F1H,F1J,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - vyhodnoceníTerezín
418/2329. 11.H,A3,P30,VPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - vyhodnoceníTerezín
418/2429. 11.HiMPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - vyhodnoceníTerezín
242/85. 12.H,VStrakonice letiště LipkyMikulášskáLMK Strakonice
295/212. 12.F1N,P3,A6DěčínVánoční rampouchLMK Děčín 295
186/827. 12.Letiště MK BolešinyŠtěpánské polétáníMK Bolešiny
046/527. 12.F1N,A6Sportovní hala VilémovPředsilvestrovské polétáníLMK Vilémov