Slovak Cup

Na světovém poháru Slovak Cup v Partizánském, který se konal ve dnech 6. – 7. 8. 2011 startovali závodníci z pěti zemí a RMK Krupka reprezentoval Marek Pavka, RMK Dalovice Jaroslav Chmelík, Zbyněk Krámek Josef Musil a Václav Krůta, MK Šenov Jaromír Chalupa a Jan Šebesta, MK Severka Modelpark Suché Petr Dubina a Jan Čerepjuk, RCSO Český Těšín David Pastuszek a Jan Buba. Soutěžilo 11 závodníků z ČR.
Věra Pavková pracovala v JURY a Bedřich Pavka tentokrát nezávodil, ale poprvé se představil jako bodovač kategorie S7.
V S4A zvítězil Boleslav Večeřa ze Slovenska před Václavem Krůtou. Do desítky se vešel na 6.místě Josef Musil a na 8.místě David Pastuszek. V kat. S6A zvítězil A. Bernacki z Polska, třetí příčka patřila Jaroslavu Chmelíkovi. Pátý byl Jan Šebesta, osmý Václav Krůta, desátý David Pastuszek, o jedenáctou příčku se dělili Marek Pavka a Jan Buba. V S9A zvítězil Václav Krůta, 4.byl Josef Musil, těsně 11.Marek Pavka.V S8E/P se do finále dostal Zbyněk Krámek, když postupoval jako druhý nejlepší, po finále mu však patřila bramborová medaile. Šestý byl Jaromír Chalupa a do desítky se na sedmém místě vešel Jan Čerepjuk. Závěr světového poháru patřil velkým maketám S7, kde se vítězem stal Marek Pavka před Janem Šebestou a W. Krzywinskim.JURY měla tentokrát více práce, musela řešit 2 protesty závodníků, ale oba vyřešila ku prospěchu soutěžících.
Naši závodníci ze všech klubů ČR velmi dobře reprezentovali na obou světových pohárech na Slovensku a do Čech přivezli 3 vítězství, 3 druhá místa a 5 třetích příček.

View Fullscreen