Soutěže v roce 2022

Prihlašování souteží je uzavreno. Pokud potřebujete opravit prihlášenou akci, odešlete opravu zpracovateli kalendáře.
Podrobnosti o soutěži zobrazíte klepnutím na evidenční číslo.

    Datum   Kategorie   Letiště   Název   Pořádá

229/11. 1.BechyněNovoroční polétáníLMK Bechyně p.s.
242/11. 1.Vletiště LipkyNovoroční zah.14.00LMK Strakonice
44/11. 1.Varnsdorf vysílačNovoroční polétáníLMK Varnsdorf
58/11. 1.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéNovoroční polétáníJuniorklub Hradec Králové
259/11. 1.A3,HStážnice - loukyslovácký pohárLMK Zlín
249/11. 1.H,VValašské KloboukyO Novoročního kapraLMK Valašské Klobouky
269/11. 1.H,VTřebíčNovoroční rozcvičkaLMK Třebíč, p.s.
550/51. 1.Modelářské letiště ChloumekNovoroční létáníRC Klub Mělník
357/11. 1.modelářské letiště PavlíkovNovoroční polétáníLMK Pavlíkov
210/12. 1.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 1.koloLMK Nová Paka
259/22. 1.A3,HStážnice - loukyslovácký pohárLMK Zlín
50/12. 1.F1A,F1H,A3KožlanyNovoroční ptákovina50
29/18. 1.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 42.ročník 1.koloModelklub Svitavy
398/18. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
268/21. 1.Areál AK Rakovník modelářská částNovoroční polétáníLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
56/51. 1.JeleniceNovoroční polétáníModelklub Mělník
071/11. 1.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉNovoroční polétáníMK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
496/28. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 1. koloLMK Mikulášovice
44/178. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 2. koloLMK Varnsdorf
222/19. 1.A3,V,Hletiště TáborSezimácká liga I. kolo / O Čápovo lízátkoLMK Sezimovo Ústí
113/21. 1.UL letiště PodhoříNovoroční polétáníRC klub Ústí nad Labem
210/29. 1.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 2.koloLMK Nová Paka
398/29. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
194/59. 1.F3KBoleraticeF3K Morava - BoleraticeLMK Čmelák Holešov
44/215. 1.RCEA,RCHPSportovní hala VarnsdorfVarnsdorfská halovkaLMK Varnsdorf
327/115. 1.H,VLetiště ProstějovJarni Prostějovsky volnyLMK Prostějov
425/915. 1.A3,H,VStrážnice loukySlovácký pohárLMK Louka
74/116. 1.H,VLeteská pláňPražská liga H a V 1. koloLMK Praha 4
230/116. 1.HPolní letiště OstřešanyPardubická ligaLMK pardubice p.s,
425/1016. 1.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK Louka
29/222. 1.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 42.ročník - 2. koloModelklub Svitavy
398/322. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
14/415. 1.F3KPraha - BěchovicePražská ligy RCMK Černošice
14/1215. 1.Praha - Běchovice F6D Pražská liga RCMK Černošice
414/122. 1.F1D,F1L,F1M,F1RZŠ Střelice 7. ročník memoriálu Jindřicha Rachoty414 Brno
46/122. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 3. koloLMK Vilémov
496/122. 1.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 4. koloLMK Mikulášovice
2/1122. 1.SKRFitness Atlantis, Mánesova 1200, 363 01 Ostrov lektor Miroslav Dvořáček z Třebíče. Zaměření na makety F4C, F4HMK Ostrov
242/223. 1.V,HStrakonice letiště LipkyLMK Strakonice
222/223. 1.A3,H,Vletiště TáborSezimácká liga II. kolo / O Čápovo lízátkoLMK Sezimovo Ústí
398/423. 1.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
425/323. 1.RCV1LoukaHorňácký pohárLMK Louka
318/129. 1.H,A3,P30,VJičín - letiště VokšiceKopidlenská liga 1.koloLMK Kopidlno
318/229. 1.A3Jičín - letiště VokšiceKopidlenská liga 2.koloLMK Kopidlno
587/129. 1.KapliceAir race Kaplice 2022LMK Křemže
259/729. 1.A3,VStrážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
2/129. 1.F1NSportovní hala TJ OstrovLázeňská 2022 - jarníMK Ostrov
74/230. 1.H,VLetenská pláňPražská lga H a V 2. koloLK Praha 4
82/730. 1.HPodhořanyLMK Limit Nový Dvůr
210/330. 1.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 3.koloJuniorklub Hr.Králové
259/830. 1.A3,VStrážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
425/430. 1.RCV1LoukaHorňácký pohárLMK Louka
268/329. 1. - 30. 1.F2B,USTělocvična 1. ZŠ Rakovník10. GeeBee Cup RakovníkLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
29/35. 2.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 42.ročník - 3. koloModelklub Svitavy
67/15. 2.F1H,F1G,P30,A3VraclavKujebácký pohár 1. koloLMK Choceň
398/55. 2.F1HStrážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
44/185. 2.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 5. koloLMK Varnsdorf
46/25. 2.HMikulášoviceNejsevernější házedlo 6. koloLMK Vilémov
222/36. 2.V,H,A3letiště TáborSezimácká liga III. kolo / O Čápovo lízátkoLMK Sezimovo Ústí
210/46. 2.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 4.koloJuniorklub Hr.Králové
398/66. 2.F1HStrážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav IV.
215/16. 2.H,P30,VKladno - Velká DobráVeřejná soutěžLMK Kladno
327/26. 2.H,VLetiště ProstějovJarni Prostějovsky volnyLMK Prostějov
14/15. 2.SKRČernošiceškolení RC větroněModel klub Černošice
194/66. 2.F3KVyškovF3K Morava - VyškovLMK Čmelák Holešov
318/312. 2.F1H,F1G,F1JHořice - letiště DomoslaviceČeský pohár F1H,G,JLMK Kopidlno
44/312. 2.F1N,A6Sportovní hala VarnsdorfVarnsdorfská halaLMK Varnsdorf
210/1112. 2. - 13. 2.F1G,F1H,F1JHořice-DomoslaviceČeský pohár F1G,F1H,F1JLMK Nová Paka
50/65. 2.PlzeňŠkolení volné modelyBratrstvo volného letu
414/212. 2.F1D,F1L,F1M,F1RZŠ Střelice 414 Brno
230/212. 2.HPolní letiště OstřešanyPardubická ligaLMK pardubice p.s,
269/712. 2.TřebíčŠkolení rozhodčích LMK Třebíč, p.s.
74/313. 2.H,VLetenská pláňPražská liga H a V 3.koloLMK Praha 4
44/418. 2.VarnsdorfČlenská schůze klubuLMK Varnsdorf
242/319. 2.H,VStrakonice letiště LipkyLMK Strakonice
29/419. 2.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 42.ročník - 4. koloModelklub Svitavy
259/919. 2.F1HStážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
468/112. 2.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
14/512. 2.F3Kletiště u KlecanPražská ligy RCMK Černošice
14/1312. 2.letiště u KlecanF6D Pražská liga RCMK Černošice
222/420. 2.H,V,A3letiště TáborSezimácká liga IV. kolo / O Čápovo lízátkoLMK Sezimovo Ústí
318/420. 2.A3,P30,H,VJičín - letiště VokšiceKopidlenská liga 3.koloLMK Kopidlno
318/520. 2.A3Jičín - letiště VokšiceKopidlenská liga 4.koloLMK Kopidlno
215/220. 2.A3,P30,VKladno - Velká DobráVeřejná soutěžLMK Kladno
259/1020. 2.F1HStrážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
67/226. 2.F1H,F1G,F1J,A3VraclavČeský pohár, HEC, GEC - Pohár města ChocněLMK Choceň
85/126. 2.A3,P30Letiště Aeroklubu Slaný z.s.Zimní pohár 202285. MK Slaný p.s.
269/226. 2.F3PHala SPŠ TřebíčTřebíčská halovka (akrobaty, muzikál, pylony, AirRace)LMK Třebíč, p.s.
113/319. 2.SKRklubovna RMK Krupkaškolení bodovačů RCA, RCAH, RCMH, F4C, F4H RC klub Ústí nad Labem
269/326. 2.RCEA,RCHPLetiště LMK TřebíčTřebíčská halovka (akrobaty, muzikál, pylony, AirRace)LMK Třebíč, p.s.
273/319. 2.Upřesní se Vlaštovkyjáda MK Dubí
46/326. 2.F1N,A6Sportovní hala VilémovHalový ŽUCH 2022LMK Vilémov
74/427. 2.H,VLetenská pláňPražská liga H a V 4. koloLMK Praha 4
67/327. 2.F1H,F1G,F1J,A3VraclavČeský pohár, HEC, GEC - Bóďa cupLMK Choceň
82/827. 2.HPodhořanyLMK Limit Nový Dvůr
165/65. 3.HHeřmanův MěstecJarní liga HM 1MK Heřmanův Městec
29/55. 3.HSvitavy - louka u Schindlerova háje - směr LitomyšlZimní liga házedel 42.ročník - 5. koloModelklub Svitavy
51/126. 2.A3,H,VStrážnice-LoukySlovácký pohárKlub modelářů AKMT
51/226. 2.CO2Strážnice-LoukySlovácký pohárKlub modelářů AKMT
51/326. 2.F1G,P30Strážnice-LoukySlovácký pohárKlub modelářů AKMT
50/25. 3.F1A,F1HKožlanyMemorial Jardy SmítkyBVL
50/35. 3.F1AKožlanyBVL
308/15. 3.A3Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
51/427. 2.A3Strážnice-LoukySlovácký pohárKlub modelářů AKMT
51/527. 2.CO2Strážnice-LoukySlovácký pohárKlub modelářů AKMT
51/627. 2.F1G,P30Strážnice-LoukySlovácký pohárKlub modelářů AKMT
210/56. 3.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 5.koloLMK Nová Paka
194/76. 3.F3KHolešovF3K Morava - HolešovLMK Čmelák Holešov
249/26. 3.H,VValašské KloboukyLMK Valašské Klobouky
308/26. 3.A3Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
67/412. 3.F1H,F1G,P30,A3VraclavKujebácký pohár 2. koloLMK Choceň
468/25. 3.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
424/25. 3.SKRHodonín Školení rozhodčích - obří akrobaty F3M&RCASAST Hodonín
215/312. 3.F1A,F1G,A3,H,P30Panenský TýnecKPM Středočeského kraje LMK Kladno
215/412. 3.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - 1.koloLMK Kladno
215/512. 3.A3,P30,H,V,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - 1.koloLMK Kladno
215/812. 3.Panenský TýnecHistorické volné modely do r. 1960LMK Kladno
425/1112. 3.A3,H,VStrážnice loukySlovácký pohárLMK Louka
74/513. 3.H,VLetenská pláňVeřejná soutěž a vyhlášení ligy výsledků Pražské ligyLMK Praha 4
205/113. 3.H,A3Letiště Kladno Velká Dobrá1. kolo žehrovského házedla, 11. ročník LMK Kamenné Žehrovice
210/613. 3.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceVýchodočeská liga 6.koloLMK Nová Paka
215/613. 3.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - 2.koloLMK Kladno
215/713. 3.A3,P30,CO2,H,V,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - 2.koloLMK Kladno
14/612. 3.F3Kletiště u ČernolicPražská ligy RCMK Černošice
14/1412. 3.letiště u ČernolicF6D Pražská liga RCMK Černošice
215/913. 3.Panenský TýnecHistorické volné modely do r. 1960LMK Kladno
230/313. 3.HPolní letiště OstřešanyPardubická ligaLMK pardubice p.s,
425/1213. 3.A3Strážnice loukySlovácký pohárLMK Louka
165/719. 3.HHeřmanův MěstecLiga házedel HM 2MK Heřmanův Městec
215/1019. 3.Kladno - Velká Dobrá1.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
414/319. 3.F1D,F1L,F1M,F1RZŠ Střelice 414 Brno
222/719. 3.F1H,F1G,F1JVšechovČeský pohárLMK Sezimovo Ústí
259/1119. 3.F1G,P30Strážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
436/113. 3.F1NTělocvična Věznice KynšperkJarní HalovkaModelklub Sokolov
29/1519. 3.SKRSvitavy - sportovní areál CihelnaŠkolení rozhodčích F2DModelklub Svitavy
215/1120. 3.Kladno - Velká DobráMemoriál Franty Švarce - volné historické modely do r. 1960LMK Kladno
259/1220. 3.F1G,P30Strážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
425/520. 3.RCV1LoukaHorňácký pohárLMK Louka
222/920. 3.F1H,F1G,F1JVšechovČeský pohárLMK Sezimovo Ústí
205/1023. 4.Letiště MK LányMemoriál Fr. Dvořáka - ElectrorubberLMK Kamenné Žehrovice
186/119. 3.Letiště MK BolešinyOtevírání nebeMK Bolešiny
26/119. 3.H,VSedlčany, Na ZádušíMemoriál Tondy JanečkaMK Sedlčany
242/426. 3.A3,P30NovosedlyLMK Strakonice
44/526. 3.H,A3,F1H,P30,F1Gletiště Aeroklubu Česká lípaVarnsdorfská Jarní LMK Varnsdorf
58/226. 3.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéOtevírání nebeJuniorklub Hradec Králové
85/226. 3.A3,P30Letiště Aeroklubu Slaný z.s.Jarní pohár 202285. MK Slaný p.s.
2/326. 3.Hlouka u Jenišova K.V.Ostrovská jarníMK Ostrov
237/526. 3.F1H,A3,H,VAK Staňkov66.ročník memoriálu Karla LiškyLMK Holýšov p.s.
205/227. 3.H,A3Letiště Kladno Velká Dobrá2. kolo žehrovského házedla, 11. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
425/627. 3.RCV1LoukaHorňácký pohárLMK Louka
74/62. 4.VOSAPísnice, Praha 4Memoriál Honzy MickyModelářský klub p.s. 74-HOBBY CENTRUM PRAHA 4
327/72. 4.F1H,F1G,F1JSenice na HanéČeský pohárProstějov
221/12. 4.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 1/6MK Spořice
530/126. 3.F1ERanáJarní Raná 1Kadrašova Řečice m.k.
318/627. 3.F1H,A3,H,F1G,P30Hořice - letiště DomoslaviceKrajský přebor mládeže Královéhradeckého krajeLMK Kopidlno
162/13. 4.HajanySetkání přátel historických modelůAMC Blatná, modelářský klub. p.s.
327/826. 3.F1H,F1G,F1JSenice na HanéČeský pohárProstějov
530/227. 3.F1ERanáJarní Raná 2Kadrašova Řečice m.k.
528/12. 4.F1A,F1B,F1CHořice DomoslaviceČP o pohár městské části KlánoviceMK Klánovice, p.s.
528/22. 4. - 3. 4.F1A,F1B,F1CHořice DomoslaviceČP KlánoviceMK Klánovice, p.s.
242/59. 4.F1H,F1GNovosedlyLMK Strakonice
29/69. 4.F2DSvitavy - sportovní areál CihelnaJarní CombatModelklub Svitavy
44/69. 4.H,A3,F1H,P30,F1Gletiště Aeroklubu Česká lípaKrajský přebor mládeže Ústeckého kraje LMK Varnsdorf
313/22. 4.RCVSČeská TřebováPrvní jarní RCVSLMK Česká Třebová
216/19. 4.RESPlocha u Hostomice pod Brdy1. RES - KD - 2022LMK 216 Králův Dvůr p.s.
216/29. 4.RESPlocha u Hostomice pod Brdy1. RES - KD - 2022LMK 216 Králův Dvůr p.s.
14/154. 4.letiště BěchoviceF6D Pražská liga RCMK Černošice
269/112. 4.HiMLetiště VšechovJarní volní historici - A, B, CLMK Třebíč, p.s.
169/19. 4.Modelářské letiště HalenkoviceOtevření nebeLMK Halenkovice p.s.
392/19. 4.F1A,F1H,A3,P30,F1G,HLetiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíJARNÍ ÚSTECKOORLICKÁ - Memoriál Lubomíra Valčíka P30JUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí
243/19. 4.F3FÚstí nad OrlicíModelářský klub Ústí nad Orlicí
269/89. 4.Letiště LMK TřebíčRC historické motorové - Pohárová soutěžLMK Třebíč, p.s.
215/1210. 4.Kladno - Velká Dobrá2.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
50/49. 4. - 10. 4.F1A,F1B,F1CKožlanyČP - O turbínovou lopatkuBratrstvo volného letu
198/216. 4.F3Fsvahy v okolí ChotěbořeVelikonoční svahLMK Chotěboř p.s.
292/116. 4.ERESRCMK NeratoviceNeraERES1 2022 RCMK Neratovice
194/116. 4.Modelářská plocha Větřák HolešovOtevírání nebeLMK Čmelák p.s.Holešov
29/1416. 4.F2BSvitavy - sportovní areál CihelnaVelikonoční akrobatModelklub Svitavy
14/79. 4.F3Kletiště BěchovicePražská ligy RC - vyhlašovacíMK Černošice
458/310. 4.F3FSvahy v okolí LitomyšleLitomyšlský svahLMK Litomyšl
445/110. 4.Hletiště VšechovMK Dražice
285/116. 4.F3FRaná u LounMK Louny
74/99. 4.F1A,F1B,F1CKožlany ČP Praha 4LMK Praha 4
44/723. 4.letiště ChřibskáKlubové polétání -zahájení sezónyLMK Varnsdorf
216/323. 4.JIAPlocha u Hostomice pod Brdy1. RCP - 2022 - KDLMK 216 Králův Dvůr p.s.
82/123. 4.RCVSPodhořanyLMK Limit Nový Dvůr
242/623. 4.RESStrakonice letiště LipkyLMK Strakonice
214/123. 4.RESletiště AK StaňkovPlasy
283/416. 4.RCVSAeroklub Havlíčkův BrodHavlíčkobrodská termikaLMK Havlíčkův Brod
071/216. 4.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉOtevírání nebeMK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
331/117. 4.F1H,A3,P30,H,F1GLomnice nad PopelkouJarní soutěžLMK Lomnice nad Popelkou
226/117. 4.F3FRanáLMK Most
264/123. 4.Modelářské letiště MK LányLánský jarní historik MK Lány
249/323. 4.H,VValašské KloboukyH,V při ONLMK Valašské Klobouky
249/423. 4.VOSAValašské KloboukyRC Vosa a Poštolka při ONLMK Valašské Klobouky
249/523. 4. - 24. 4.Valašské KloboukyOtvírání nebe-setkání modelářů, přátelské polétání, soutěžeLMK Valašské Klobouky
249/623. 4.HiMValašské KloboukyCRC-SHOW,CRC-E30´´LMK Valašské Klobouky
273/223. 4.F1NHala na rudolfceO Dubský porcelánMK Dubí
550/723. 4.LTDModelářské letiště ChloumekMělnické jarní vlekáníRC Klub Mělník
249/724. 4.HiMValašské KloboukyJarní historici-OTVR,Texaco,OT400,Alot,Elot,ElectrorubberLMK Valašské Klobouky
99/129. 4.USSportoviště zákl.školy NymburkJarní UškaScale Nymburk p.s.č.99
525/130. 4.MK LipenceMemoriál Jaroslava Macháčka /Nostalgie 60/MK Lipence
99/230. 4.SUMSportoviště zákl.školy NymburkZahajovací SumkyScala Nymburk p.s. č.99
221/230. 4.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 2/6MK Spořice
468/323. 4.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
492/123. 4.F1NSportovní hala HlučínMemoriál Zdeňka Staníčka 1.ročníkMK Fryčovice
492/223. 4.Sportovní hala HlučínZdeňka Staníčka 1.ročníkMK Fryčovice
259/330. 4.F1H,F1G,F1JBoroticeČeský pohárLMK Zlín
436/224. 4.F1A,F1H,A3,H,P30Letiště LMK LomniceKrajská přebor mládeže Karlovarského KrajeModelklub Sokolov
436/324. 4.H,VLetiště LMK LomniceVeřejná Modelklub Sokolov
445/224. 4.F1G,F1H,A3,H,P30letiště VšechovKrajský přebor mládeže Jihočeského krajeMK Dražice
259/430. 4.A3BoroticeMemoriál Josefa GablaseLMK Zlín
210/1230. 4.RCEVStará Paka - BrdoPrvní Packá VéčkaLMK Nová Paka
52/530. 4.RCENModelářské letiště HosínJarní elektryMK České Budějovice
259/51. 5.F1H,F1G,F1JBoroticeČeský pohárLMK Zlín
259/61. 5.A3BoroticeMemoriál Josefa GablaseLMK Zlín
357/21. 5.modelářské letiště PavlíkovZahájení sezónyLMK Pavlíkov
223/31. 5.ULL RohozecMájové setkáníLMK Kutná Hora
165/4. .
56/730. 4.RCVSJeleniceJarní termikaModelklub Mělník
165/1130. 4.RESLetiště PodhořanyMČR RES Podhořany 2022MK Heřmanův Městec
242/77. 5.F1H,F1GNovosedlyLMK Strakonice
44/87. 5.Dolní PodlužíKlubové poježdění - lodě leteckých modelářůLMK Varnsdorf
2/57. 5.RCHmodelářské letiště u letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovská liga 1/4MK Ostrov
283/37. 5.RESAeroklub Havlíčkův BrodHavlîčkobrodská RES jaroLMK Havlíčkův Brod
268/41. 5.Areál AK Rakovník modelářská částZahájení sezóny LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
165/101. 5.ERESLetiště PodhořanyERES Podhořany 2022MK Heřmanův Městec
615/121. 5.RCHLetiště Žatec - MacerkaŽatecké házedlo 1/3LMK Žatec
327/57. 5.JIALetiště Kostelec na HanéProstějovská RCEPLMK Prostějov
418/27. 5.F1N,P3,A6Kalich aréna LitoměřiceLitoměřický KalichLMK Litoměřice
344/17. 5.RCACheb Chebské akrobaty LMK Františkovy Lázně
165/1. .
82/48. 5.PodhořanyRCH Speciál dvě servaLMK Limit Nový Dvůr
392/214. 5.F1H,A3,P30,F1G,HLetiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíKrajský přebor mládeže Pardubického krajeJUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí
342/114. 5.F5JLetiště TrnávkaPolanecké F5JLMK Polanka
58/314. 5.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéModelářský letecký den (15.ročník)Juniorklub Hradec Králové
186/27. 5.Letiště MK BolešinySetkání maket a polomaketMK Bolešiny
232/17. 5.RCEVHořiceLMK Hořice
508/114. 5.F1A,F1B,F1CBoroticeČeský pohár Memoriál Pavla BařtipánaFFT. Velké Meziříčí
508/214. 5. - 15. 5.F1A,F1B,F1CBoroticeČeský pohár Profil VysočinyFFT. Velké Meziříčí
204/17. 5.RCVSAeroklub Roudnice n./LMájová termikaRoudnice n.L
285/214. 5.F3FRaná u LounMK Louny
69/114. 5.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
550/414. 5.F3AModelářské letiště ChloumekMělnické akrobaty F3ARC Klub Mělník
280/214. 5.RCHMK Lomnice u SokolovaMK č.280 Lomnice
42/112. 6.Uničov RC letiště Jarní - Pevná výška -MK Uničov
230/415. 5.RCHPolní letiště OstřešanyO perníkovou chaloupku ...dvě servaLMK pardubice p.s,
425/115. 5.LoukaRCEPLMK Louka
43/120. 5. - 22. 5.F3GJehnědíLibeňský modelářský klub, p.s.
205/821. 5.Letiště Raná u LounMemoriál Radoslava Čížka - ARC, ARC-A2, RetroLMK Kamenné Žehrovice
468/414. 5.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
44/921. 5.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
194/221. 5. - 22. 5.Modelářská plocha Větřák Holešov5. ročník Československých aerovlekůLMK Čmelák p.s. Holešov
328/214. 5.Letiště LetoviceLetovické vleky 2022LMK Letovice
269/421. 5.TřebíčRCEP - Třebíčské elektryLMK Třebíč, p.s.
261/115. 5.F5JTrnávkaOstravská jarní F5J Ikarus Ostrava
226/215. 5.F3FRanáLMK Most
249/821. 5.RCAValašské KloboukyMájová RCALMK Valašské Klobouky
269/1018. 5.H,V,A3,P30,F1HTřebíčOkresní přebor žáků - pouze okr. TřebíčLMK Třebíč, p.s.
343/120. 5. - 22. 5.Letiště HraniceHranická termika - aerovlekyMok Aeroklubu Hranice
550/121. 5.RCVSModelářské letiště Mělník - HořínMájové RCVSRC Klub Mělník
210/1321. 5.F5JStará Paka - BrdoPacká EfpětjéčkaLMK Nová Paka
87/121. 5. - 22. 5.F2A,F2BLetiště Stoletá Hradec KrálovéSvětový pohár Hradec KrálovéModelklub HK
425/722. 5.RCV1LoukaHorňácký pohárLMK Louka
301/122. 5.Náměšť nad OslavouRCEPHrotovice
458/127. 5. - 29. 5.F5J,F5JHorní Újezd - Cikov11th Samba cup F5JLMK Litomyšl
292/228. 5.ERESRCMK NeratoviceNeraERES2 2022RCMK Neratovice
82/228. 5.RCVSPodhořanyLMK Limit Nový Dvůr
468/1021. 5.H,A3,F1H,P30,F1GLetiště Henčov- JihlavaKPM kraje VysočinaLMK Jihlava
582/121. 5.F1N,P3,A6Štítina - sportovní hala při ZŠJarní halovky ve ŠtítiněLMK Mokré Lazce p.s.
215/1328. 5.F4BKladnoVeřejná soutěžLMK Kladno
235/121. 5.RCA,RCAS,F3SRokytnice nad RokytnouLetecká pouť Rokytnice nad Rokytnou 2022LMK RC Pilot Třebíč - Borovina
221/328. 5.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 3/6MK Spořice
2/928. 5.F3D,F3T,F3Emodelářské letiště u letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovský pohárMK Ostrov
071/921. 5.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉJarní polétání s jetyMK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
52/128. 5. - 29. 5.RCMHAutokempink Bezdrev51. Evropský pohár RC hydroplánůMK České Budějovice
52/228. 5. - 29. 5.RCAHAutokempink Bezdrev51. Evropský pohár RC hydroplánůMK České Budějovice
74/828. 5.modelářské letiště SobínkaDětský modelářský den 12.ročníkLmk Hobbycentrum 4
392/429. 5.VOSA,RCHletiště Aeroklubu Ústí nad Orlicí Ústeckoorlická RCHS + VOSAJUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí
99/329. 5.F4BSportoviště zákl.školy NymburkMemoriál Jana NetopilíkaScala Nymburk p.s. č.99
455/129. 5.F3D,F3TLS Hory karlovy VaryKarlovarský PohárLMK Carlsbad Karlovy Vary
455/229. 5.F3ELS Hory karlovy VaryKarlovarský PohárLMK Carlsbad Karlovy Vary
165/51. 6. - 3. 6.RESLetiště PodhořanyRES Celorepublikové soustředění talentované mládežeMK Heřmanův Městec
165/24. 6.RESLetiště Podhořany2. Euro Tour RESMK Heřmanův Městec
466/128. 5. - 29. 5.Hadačka PSMASCH 2022 - HadačkaLMK Chroust
198/14. 6.RCVSSportovní letiště Chotěboř - PočátkyChotěbořská termikaLMK Chotěboř p.s.
525/24. 6.MK LipenceVětroně ARC/ARC-A2 / větroně Retro MK Lipence
342/24. 6.RCEVLetiště LMK PolankaPolanecký nakladač 1LMK Polanka
44/104. 6.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
530/53. 6. - 4. 6.Kardašova Řečice- PlešeKapr v luftěKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
318/124. 6. - 5. 6.F1A,F1BHořice - DomoslaviceSoustředění juniorské reprezentaceLMK Kopidlno
29/134. 6.US,UR20,UR25Svitavy - sportovní areál CihelnaVěřejná soutěžModelklub Svitavy
42/24. 6.RCEORC letišttě UničovMK Uničov
269/54. 6. - 5. 6.F4C,F4HLetiště LMK TřebíčTřebíčské RC maketyLMK Třebíč, p.s.
171/14. 6.RCEVklubové letiště LMK Plzeň – Jížní sekcePlzeňská RCEVLMK Plzeň - Jižní Sekce
2/64. 6.RCHmodelářské letiště u letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovská liga 2/4MK Ostrov
165/35. 6.ERESLetiště PodhořanyERES Podhořany 2022MK Heřmanův Městec
229/25. 6.RCABechyněBechyňská AkroLMK Bechyně p.s.
169/210. 6. - 11. 6.Modelářské letiště HalenkoviceZLIN cup 2022 Modelářský letecký denLMK Halenkovice p.s.
237/111. 6.RESAK StaňkovMemoriál Jiřího FatkyLMK Holýšov
327/611. 6.Letiště Kostelec na HanéProstějovská RCEPLMK Prostějov
186/34. 6.Letiště MK BolešinySlet historických modelůMK Bolešiny
268/54. 6.Areál AK Rakovník modelářská částRakovnické MinimaketyLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
071/34. 6.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉJarní polétání s jetyMK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
071/44. 6.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉJarní burza a modelářský víkendMK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
69/211. 6.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
268/1. .
56/104. 6.F3KJeleniceJarní RC házedlaModelklub Mělník
261/25. 6.TrnávkaRCEP - Ostravská pevná výška 1Ikarus Ostrava
223/15. 6.ARC Markéta MiskoviceRCH sp(2serva)LMK Kutná Hora
230/512. 6.RCHPolní letiště OstřešanyO perníkovou chaloupku ...dvě servaLMK pardubice p.s,
187/217. 6. - 19. 6.modelářské letiště HOHENEGGERAloisovo polítáníLMK Meteor Havířov p.s.
44/1118. 6.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
357/318. 6. - 19. 6.modelářské letiště PavlíkovModelářský víkendLMK Pavlíkov
615/211. 6.RCHLetiště Žatec - MacerkaŽatecké házedlo 2/3LMK Žatec
42/318. 6.VOSAUničov RC LetištěMK Uničov
416/118. 6. - 19. 6.F3KPraha BěchovicePohár ČSALMK-ČSA
87/218. 6.F2A,US,UR20,UR25Letiště Stoletá Hradec KrálovéHradecká uškaModelklub HK
425/219. 6.LoukaRCEPLMK Louka
94/124. 6. - 26. 6.F3GAeroklub Česká Lípa Modelářský klub Liberec p. s.
194/1125. 6. - 26. 6.F3KHolešovF3K HolešovLMK Čmelák Holešov
221/425. 6.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 4/6MK Spořice
52/425. 6.RCENModelářské letiště HosínLetní elektryMK České Budějovice
468/518. 6.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
51/718. 6.F1K,CO2letiště Aeroklubu Moravská TřebováO Koudelkovu klobásuKlub modelářů AKMT
270/118. 6.F5JLitovelLitovelské F5JLitovel
071/518. 6.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉElektromaketářská MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
206/125. 6. - 26. 6.F1G,F1H,F1HTachovČPMK Úšava
204/218. 6.RCVSAeroklub Roudnice n.LLetní termikaRoudnice n.L
51/819. 6.F1K,CO2letiště Aeroklubu Moravská TřebováO Koudelkovu klobásuKlub modelářů AKMT
270/219. 6.RESLitovelLitovelské RESkyLitovel
206/225. 6. - 26. 6.F1G,F1H,F1JTachovČPMK Úšava
2/1025. 6. - 26. 6.F4C,F4Hmodelářské letiště u letiště Hory (LKHORY) u K. VarůKrušnohorský pohár MK Ostrov
113/424. 6. - 26. 6.JIAUL letiště Podhoří Ústí nad LabemSoustředění akrobatů RCARC klub Ústí nad Labem
190/126. 6.Strážnice - ULLRCEPLMK Strážnice p. s.
44/122. 7. - 3. 7.USFotbalový stadion v kotlině, VarnsdorfPohár Tolštejnského panstvíLMK Varnsdorf
171/22. 7.F5Jklubové letiště LMK Plzeň – Jížní sekcePlzeňská F5JLMK Plzeň – Jížní sekce
2/72. 7.RCHmodelářské letiště u letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovská liga 3/4MK Ostrov
87/34. 7. - 8. 7.JIALetiště Stoletá Hradec KrálovéSoustředění upoutané mládežeModelklub HK
153/125. 6.RCAKarviná za PanelárnouKarvinské akrobatyMk Máj Karviná p.s.
32/125. 6. - 26. 6.F5JVysokovF5J Náchod - VysokovMK Náchod
229/37. 7. - 10. 7.BechyněSoustředění klubuLMK Bechyně p.s.
458/29. 7. - 10. 7.F3GLitomyšl - VlkovLMK Litomyšl
330/19. 7.RESJanováValachyRESModelářský klub Vsetín p.s.
87/49. 7.UR20,F2B,US,UR25Letiště Stoletá Hradec KrálovéHradecká soustředěnáModelklub HK
270/52. 7.LitovelRCEP Litovel Litovel
261/33. 7.TrnávkaRCEP - Ostravská pevná výška 2Ikarus Ostrava
42/510. 7.Uničov RC letiště Pevná výškaMK Uničov
14/24. 7. - 17. 7.RES,RCH,RCV2ČernošiceSouatředění talentované mláfežeMK Černošice
229/410. 7.RCENBechyněBechyňské elektryLMK Bechyně p.s.
392/710. 7. - 17. 7.JIAletiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíSOUSTŘEDĚNÍ TALENTOVANÉ MLÁDEŽEJUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí
42/610. 7.Uničov RC letištěPevná výškaMK Uničov
29/811. 7. - 16. 7.Svitavy - sportovní areál CihelnaSoustředění talentované mládeže ČR upoutaných modelůModelklub Svitavy
468/69. 7.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
615/39. 7.RCHLetiště Žatec - MacerkaŽatecké házedlo 3/3LMK Žatec
205/316. 7.F1NZimní stadion ČernošiceLetní Černošická halaLMK Kamenné Žehrovice
29/1016. 7.US,UR20,UR25Svitavy - sportovní areál CihelnaVeřejná soutěž - závěr soustředění mládežeModelklub Svitavy
29/1216. 7.F2DSvitavy - sportovní areál CihelnaVeřejná soutěžModelklub Svitavy
550/316. 7.RCAModelářské letiště ChloumekMělnické akrobaty RCARC Klub Mělník
268/610. 7.F2BU-areál U stoleté lípy Hradec KrálovéRakovnický upoutanec 1LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
216/416. 7. - 17. 7.F3Jletiště u Hostomice pod BrdyCONTEST Euro tour 2022LMK-Králův Dvůr
44/1323. 7.letiště ChřibskáKlubové polétáníLMK Varnsdorf
313/124. 7.Česká TřebováRCEP memoriál Aloise HrabáčkaLMK Česká Třebová
328/115. 7.Letiště LetoviceLetovické polítání 2022LMK Letovice
29/1625. 7. - 30. 7.Svitavy - sportovní areál CihelnaSoustředění reprezentace F2DModelklub Svitavy
74/730. 7.RESKatovice NovosedlyMemoriál Honzy MickyModelářský klub p.s. 74-HOBBY CENTRUM PRAHA 4
280/330. 7.RCHLMK Lomnice u SokolovaMemoriál Františka MalenickéhoLMK č.280 Lomnice
436/416. 7.RESLetiště LMK LomniceNabití Katody Sokolov IIModelklub Sokolov
14/316. 7. - 17. 7.F1N,P3,A6,F1R,F1DČernošice - Zimní stadionletní hala ČernošiceMK Černošice
56/116. 7.JeleniceI.kolo liga důchodců a jejich přátelModelklub Mělník
436/517. 7.RESLetiště LMK Lomnice2. Ročník Memoriálu Karla JečmenaModelklub Sokolov
425/1317. 7.RCEVLoukaLMK Louka
105/16. 8. - 7. 8.RCAHSelibovský rybníkProtivínský pohár 2022MK Protivín p.s.
186/423. 7. - 24. 7.Letiště MK BolešinyRC MODEL SHOWMK Bolešiny
232/323. 7.F5JHořiceLMK Hořice
105/26. 8. - 7. 8.RCMHSelibovský rybníkProtivínský pohár 2022MK Protivín p.s.
204/523. 7.RCEVAeroklub Roudnice n.LRoudnické výškyRoudnice n.L
44/147. 8. - 20. 8.letiště Raná u LounSoustředění talentované mládežeLMK Varnsdorf
249/1523. 7.LTDValašské KloboukyValašská AIRSHOWLMK Valašské Klobouky
82/57. 8.PodhořanyRCH Speciál dvě servaLMK Limit Nový Dvůr
237/38. 8. - 12. 8.AK StaňkovRES, VOSA, Soustředění talentované mládeže LMK Holýšov
261/430. 7.RCATrnávkaOstravské akrobatyIkarus Ostrava
346/130. 7. - 31. 7.F3KLetiště aerokluu PřibyslavPřibyslavské F3KLMK Zephyr Žďár nad Sázavou
56/230. 7.JeleniceII.kolo liga důchodců a jejich přátelModelklub Mělník
280/113. 8.RCALomnice u SokolovaLMK Lomnice
237/213. 8.RESAK Staňkov3. juniorské RESkyLMK Holýšov
184/16. 8.AMG Mýto - KařízekModelářská pouťAMG Mýto
194/313. 8. - 14. 8.Modelářská plocha Větřák Holešov24. ročník Čmelák model showLMK Čmelák p.s.Holešov
42/413. 8.VOSAUničov RC letištěMK Uničov
269/613. 8.Letiště LMK TřebíčRCEP - Memoriál Miroslava MalenyLMK Třebíč, p.s.
268/1015. 8. - 26. 8.Areál AK Rakovník modelářská částSoustředění talentované mládežeLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
301/214. 8.Náměšť nad OslavouRCEPHrotovice
237/67. 8.RESAK Staňkov3. juniorské RESkyLMK Holýšov p.s.
205/420. 8.RESModelářské letiště JeleniceRES-KŽLMK Kamenné Žehrovice
198/520. 8.F3KSportovní letiště Chotěboř - PočátkyChotěbořská káčkaLMK Chotěboř p.s.
187/120. 8. - 21. 8.F2Dmodelářské letiště HOHENEGGERSoutěž upoutaných modelů - souboj (combat)LMK Meteor Havířov p.s.
169/320. 8.Modelářské letiště HalenkoviceSoustředění modelářůLMK Halenkovice p.s.
283/513. 8.RCVSAeroklub Havlíčlův BrodHavlíčkobrodská termika 2LMK Havlíčkův Brod
56/313. 8.JeleniceIII. kolo liga důchodců a jejich přátelModelklub Mělník
221/520. 8.RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 5/6MK Spořice
204/313. 8.RESAeroklub Roudnice n.LPrázdninová RESkaRoudnice n.L
184/213. 8.AMG Mýto - Kařízek14. Slet historických modelů v AMG MýtoAMG Mýto
481/120. 8.F1A,F1B,F1Cpozemky ZD Senice na Hanémemoriál Miroslava VymazalaFFMC Olomouc
269/1314. 8.Letiště LMK TřebíčU.S. WEEKEND - TEXACO DAY (RC historické)LMK Třebíč, p.s.
88/1. .
249/920. 8.HiMValašské KloboukyOT400 jako RCEJLMK Valašské Klobouky
210/1420. 8.RCEVStará Paka - BrdoDruhá Packá VéčkaLMK Nová Paka
249/1021. 8.RCAValašské KloboukyKlobucký žhavík-52.ročník - Memoriál Františka ŠeréhoLMK Valašské Klobouky
342/327. 8.RCEVLetiště LMK PolankaPolanecký nakladač 2LMK Polanka
550/227. 8.RCVSModelářské letiště Mělník - HořínSrpnová RCVSRC Klub Mělník
547/13. 9. - 4. 9.F4C,F4HTřebíčČernohorský pohár - Memoriál Harryho KopalaLMK Černohorsko
222/53. 9.F1A,F1B,F1CVšechovČeský pohárLMK Sezimovo Ústí
113/120. 8. - 21. 8.F4C,F4HLužiceÚstecko - Lužický pohárRC klub Ústí nad Labem, RCM Lužice
46/43. 9.F1H,H,A3,P30,VAeroklub Česká LípaŽUCH 2022LMK Vilémov
162/24. 9.HajanySetkání přátel historických modelůAMC Blatná, modelářský klub. p.s.
88/220. 8.Modelářské letiště - Loučná nad NisouMemoriál Bohumíra Hořeního 10.ročníkLMK Janov nad Nisou p.s. SMČR
392/54. 9.VOSA,RCHletiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíÚsteckoorlická RCHS + VOSAJUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí
343/327. 8.F1Esvahy v okolí HranicHranická mezMok Aeroklubu Hranice
268/727. 8.USAreál AK Rakovník modelářská částRakovnický upoutanec 2LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
268/827. 8.Areál AK Rakovník modelářská částRakovnický upoutanec 2LMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
343/428. 8.F1Esvahy v okolí HranicCena Moravské brányMok Aeroklubu Hranice
261/528. 8.TrnávkaRCEP - Ostravská pevná výška 3Ikarus Ostrava
424/12. 9. - 4. 9.RCAS,F3MLetiště Aeroklubu HolíčHodonín F3M&RCAS Open AST Hodonín
222/64. 9.F1A,F1B,F1CVšechovČeský pohárLMK Sezimovo Ústí
215/144. 9.Kladno - Velká DobráHistorické volné modely A,B,C do r. 1960LMK Kladno
230/64. 9.RCHPolní letiště OstřešanyO perníkovou chaloupku ...dvě servaLMK pardubice p.s,
186/53. 9.Letiště MK BolešinyUkončení prázdninMK Bolešiny
32/23. 9. - 4. 9.F3JVysokovF3J Náchod - VysokovMK Náchod
162/39. 9. - 11. 9.F3D,F3E,F3TMělník, letiště Hořín"GP Mělníka a Memoriál Ondřeje ""Dago"" Havelky"AMC Blatná, modelářský klub. p.s.
242/810. 9.RESStrakonice letiště LipkyLMK Strakonice
56/113. 9.F3KJelenicePodzimní RC házedlaModelklub Mělník
205/910. 9.Letiště MK LányLánský historikSAM95 Bohemia
2/810. 9.RCHmodelářské letiště u letiště Hory (LKHORY) u K. VarůOstrovská liga 4/4 - XXIX. ročník memoriálu Ing.Jiřího JílkaMK Ostrov
249/1110. 9.HiMValašské KloboukyKlobučtí historici-OTVR,Texaco,OT400,ELOT, ALOT, Elrubber, E30´´LMK Valašské Klobouky
524/110. 9.RCVSPodhořanyČeskobrodská termikaLMK Český Brod p.s.
343/29. 9. - 11. 9.Letiště HraniceOdry v Hranicích - aerovlekyMok Aeroklubu Hranice
52/310. 9.RCENModelářské letiště HosínPodzimní elektryMK České Budějovice
205/511. 9.HLetiště Kladno Velká Dobrá3. kolo žehrovského házedla, 11. ročníkLMK Kamenné Žehrovice
292/311. 9.RESJelenice - letiště MK MělníkNeraRES 2021RCMK Neratovice
210/711. 9.F1H,F1G,P30Hořice-DomoslavicePodzimní liga 1.koloJuniorklub Hr.Králové
215/1511. 9.Kladno - Velká Dobrá3.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
223/211. 9.ARC Markéta MiskoviceRCH sp(2serva)LMK Kutná Hora
492/310. 9.Letiště TrnávkaMinimaketářské nebe v Trnávce, 14.ročníkMK Fryčovice
492/410. 9.Letiště TrnávkaMinimaketářské nebe v Trnávce, 14.ročníkMK Fryčovice
587/216. 9. - 18. 9.KajovKájovské polítáníLMK Křemže
113/510. 9.RCADobroměřiceÚstecké akrobaty RCARC klub Ústí nad Labem
534/110. 9.LTDDvořisko - Choceň17. Setkání modelářů na DvořiskuLMK RC Team - Vysoké Mýto
198/317. 9.F3Fsvahy v okolí ChotěbořeMemoriál Kristiána ZooraLMK Chotěboř p.s.
51/910. 9.F1EVětrníkyČeský pohárKlub modelářů AKMT
525/317. 9.MK LipencePodzimní Lipenecký historik MK Lipence
283/117. 9.RESAeroklub Havlíčkův BrodHavlîčkobrodská RES 2(malé finále)LMK Havlíčkův Brod
221/617. 9.,RCHLetiště SpořiceSpořické házedlo 6/6MK Spořice
261/611. 9.TrnávkaRCEP - Ostravská pevná výška 4Ikarus Ostrava
392/618. 9.RCVSletiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíPodzimní ÚSTECKOORLICKÁ RCVSJUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí
82/324. 9.RCVSPodhořanyLMK Limit Nový Dvůr
51/1011. 9.F1EVětrníkyČeský pohárKlub modelářů AKMT
99/424. 9.F4BModelářský stadion SvitavyScala Nymburk p.s. č.99
221/724. 9.DRALetiště SpořiceSpořická drakiáda, 22.ročníkMK Spořice
211/124. 9.RCEVManušiceManušické RCEVMK RCMANIA.cz
232/217. 9.RCEVHořiceLMK Hořice
14/817. 9.F3Kletiště u ČernolicPražská ligy RCMK Černošice
14/1617. 9.letiště u ČernolicF6D Pražská liga RCMK Černošice
222/824. 9. - 25. 9.F5JLetiště Všechov u TáboraTáborské F5JLMK Sezimovo Ústí
69/324. 9.RCEVHorní Branná-BrabenecLMK Horní Branná
418/125. 9.F1EAreál leteckých sportů RanáVáclavský pohárLMK Litoměřice
301/325. 9.Náměšť nad OslavouRCEPHrotovice
190/225. 9.Strážnice - ULLDrakiádaLMK Strážnice p. s.
128/128. 9.F1H,A3,H,F1G,P30Hořice Domoslavice Memoriál Václava Jedličky LMK Voděrady
187/328. 9.modelářské letiště HOHENEGGERSetkání seniorůLMK Meteor Havířov p.s.
071/624. 9.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉPodzimní burza a modelářský víkendMK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
357/428. 9.modelářské letiště PavlíkovVzpomínkové létání na Miloše MouchuLMK Pavlíkov
113/624. 9. - 25. 9.RCAHjezero Chmelař u Úštěka22. Ústecký pohár hydroplánůRC klub Ústí nad Labem
113/724. 9. - 25. 9.RCMHjezero Chmelař u Úštěka22. Ústecký pohár hydroplánůRC klub Ústí nad Labem
204/424. 9.RESAeroklub Roudnice n.LPodzimní RESkaRoudnice n.L
44/151. 10.letiště ChřibskáKlubové polétání - ukončení sezónyLMK Varnsdorf
237/41. 10.RESAK Staňkov45. ročník Štít vítězstvíLMK Holýšov
331/225. 9.F1H,F1J,F1G,A3,P30Lomnice nad PopelkouČeský PohárLMK Lomnice nad Popelkou
269/925. 9.Svitavy - model. stadionLMK Třebíč, p.s.
56/825. 9.RCVSJeleniceModelklub Mělník
56/9. .
99/51. 10.Sportoviště zákl.školy NymburkZávěrečná SumkaScala Nymburk p.s. č.99
99/61. 10.USSportoviště zákl.školy NymburkPodzimní UškaScala Nymburk p.s. č.99
398/71. 10.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav
398/81. 10.CO2Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav
280/41. 10.RCHLMK Lomnice u SokolovaLMK č.280 Lomnice
550/81. 10.LTDModelářské letiště ChloumekMělnické podzimní vlekáníRC Klub Mělník
215/162. 10.P30,H,VKladno - Velká DobráPohár města Kladna v házedlech + P30 a VLMK Kladno
194/82. 10.F3KRosiceF3K Morava - RosiceLMK Čmelák Holešov
398/92. 10.A3Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav
398/102. 10.CO2Strážnice-loukySlovácký pohárLMK Břeclav
210/83. 10.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslavicePodzimní liga 2.koloLMK Nová Paka
261/71. 10.F5JTrnávkaOstravská podzimní F5J Ikarus Ostrava
530/41. 10.H,A3,P30,VKardašova ŘečiceŘečický DeterKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
69/41. 10.F1ERaná u LounČeský pohárLMK Horní Branná
071/71. 10.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉPodzimní burza a modelářský víkendMK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
50/5. .
198/48. 10.RESSportovní letiště Chotěboř - PočátkyChotěbořská RESkaLMK Chotěboř p.s.
525/48. 10.MK LipencePodzimní Lipenecké historické větroně ARC / ARC-A2/Retro/MK Lipence
67/58. 10.F1H,F1G,P30,A3VraclavKujebácký pohár 3. koloLMK Choceň
169/48. 10.Modelářské letiště HalenkoviceDrakiádaLMK Halenkovice p.s.
261/82. 10.RCEVTrnávkaOstravské podzimní stopalcovkyIkarus Ostrava
69/52. 10.F1ERaná u LounČeský pohárLMK Horní Branná
56/42. 10.JeleniceDrakiádaModelklub Mělník
58/48. 10.modelářské letiště U Terna - Hradec KrálovéDrakiádaJuniorklub Hradec Králové
259/138. 10.A3Strážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
259/148. 10.CO2Strážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
2/48. 10.Hlouka u Jenišova K.V.Ostrovská podzimníMK Ostrov
249/128. 10.H,VValašské KloboukyH,V při ZNLMK Valašské Klobouky
249/138. 10.VOSAValašské KloboukyRC Vosa a Poštolka při ZNLMK Valašské Klobouky
249/148. 10.HiMValašské KloboukyZAMYKÁNÍ NEBE-polétání a CRC-SHOW,CRC-E30LMK Valašské Klobouky
205/69. 10.HLetiště Kladno Velká Dobrá4. kolo žehrovského házedla, 11 ročníkLMK Kamenné Žehrovice
128/29. 10.F1H,F1G,P30Hořice Domoslavice VČ podzimní liga 3.kolo LMK Voděrady
215/179. 10.Kladno - Velká Dobrá4.kolo Sluka Cup + ARC A2LMK Kladno
259/159. 10.A3Strážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
259/169. 10.CO2Strážnice - loukySlovácký pohárLMK Zlín
468/78. 10.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
186/68. 10.Letiště MK BolešinyZavírání nebeMK Bolešiny
582/28. 10.F1N,P3,A6Hlučín - sportovní halaMemoriál R.Sýkory IV. ročníkLMK Mokré Lazce p.s.
530/38. 10.Kardašova Řečice- PlešeDrakiádaKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
071/88. 10.MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉDrakiáda 2022MK SEVERKA MODELPARK SUCHÉ
194/415. 10.Modelářská plocha Větřák HolešovZavírání nebeLMK Čmelák p.s.Holešov
243/215. 10.F3FÚstí nad OrlicíModelářský klub Ústí nad Orlicí
308/315. 10.A3Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
392/316. 10.F1H,A3,P30,F1G,H,VLetiště Aeroklubu Ústí nad OrlicíPODZIMNÍ ÚSTECKOORLICKÁ - Memoriál Vladimíra Matějů F1HJUNIOR KLUB Ústí nad Orlicí
425/816. 10.LoukaSoutěž drakůLMK Louka
186/79. 10.Letiště MK BolešinyDrakiádaMK Bolešiny
308/416. 10.A3Strážnice LoukySlovácký pohárLMK Fénix Kunovice
215/2316. 10.Panenský TýnecVětroně ARC, ARC A2, Retro , ALOT, BRC-E-WLMK Kladno
169/522. 10.Modelářské letiště HalenkoviceZavření nebeLMK Halenkovice p.s.
270/315. 10.F1ELitovelLitovelské magnety - Český pohárLitovel
14/915. 10.F3Kletiště BěchovicePražská liga RCMK Černošice
14/1715. 10.letiště BěchoviceF6D Pražská liga RCMK Černošice
215/1822. 10.F1A,F1B,F1C,F1G,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - 3.koloLMK Kladno
215/1922. 10.A3,P30,CO2,H,V,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - 3.koloLMK Kladno
215/2023. 10.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - 4.koloLMK Kladno
215/2123. 10.A3,P30,CO2,H,V,F1SPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - 4.koloLMK Kladno
458/416. 10.F3FSvahy v okolí LitomyšleLitomyšlský svahLMK Litomyšl
270/416. 10.F1ELitovelLitovelské magnety - Český pohárLitovel
210/1028. 10.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslaviceJuniorklub Hr.Králové
215/2516. 10.Panenský TýnecVětroně ARC, ARC A2, Retro, Alot, BRC -E-WLMK Kladno
67/629. 10.F1H,F1G,P30,A3VraclavKujebácký pohár 4. koloLMK Choceň
165/85. 11.HHeřmanův MěstecLiga házedel HM 3MK Heřmanův Městec
468/822. 10.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
268/91. 10.Areál AK Rakovník modelářská částRakovnická Drakiáda 30tý ročníkLMK 268 Rakovník modelářský klub p.s
67/75. 11.F1H,F1G,H,P30,A3VraclavChoceňská podzimníLMK Choceň
318/76. 11.A3,P30,H,VJičín - letiště VokšiceKopidlenská liga 5.koloLMK Kopidlno
318/86. 11.A3Jičín - letiště VokšiceKopidlenská liga 6.koloLMK Kopidlno
327/36. 11.H,VLetiště ProstějovPodzimni Prostějovsky volnyLMK Prostějov
468/929. 10.H,A3,F1H,V,P30Letiště Henčov- JihlavaJihlavská ligaLMK Jihlava
269/1229. 10.letiště JihlavaPodzimní volní historici - A, B, CLMK Třebíč, p.s.
194/96. 11.F3KLitovelF3K Morava - LitovelLMK Čmelák Holešov
215/2212. 11.F1A,F1B,F1C,F1G,F1H,F1JPanenský TýnecLiga Panenský Týnec - vyhodnoceníLMK Kladno
318/1113. 11.F1H,F1G,P30Hořice - letiště DomoslaviceMemoriál Oty LachmanaLMK Kopidlno
82/617. 11.PodhořanyFortel Limit Cup,pouze Limit s plovoucí výškovkouLMK Limit Nový Dvůr
165/919. 11.HHeřmanův MěstecLiga házedel HM 4MK Heřmanův Městec
210/919. 11.F1G,F1H,P30Hořice-DomoslavicePodzimní liga 4.koloLMK Nová Paka
2/219. 11.F1NSportovní hala TJ OstrovLázeňská 2022 - podzimníMK Ostrov
215/2412. 11.A3,P30,V,H,F1SLetiště Panenský TýnecVyhodnoceníKladno
14/1012. 11.F3Kletiště u KlecanPražská liga RCMK Černošice
14/1812. 11.letiště u KlecanF6D Pražská liga RCMK Černošice
318/920. 11.A3,P30,H,VJičín - letiště VokšiceKopidlenská liga 7.koloLMK Kopidlno
318/1020. 11.A3Jičín - letiště VokšiceKopidlenská liga 8.koloLMK Kopidlno
44/1625. 11. - 26. 11.VarnsdorfVýstava modelůLMK Varnsdorf
327/426. 11.H,VLetiště ProstějovPodzimni Prostějovsky volnyLMK Prostějov
242/93. 12.H,VStrakonice letiště LipkyMikulášskáLMK Strakonice
492/519. 11.F1N,P3,A6Sportovní hala HlučínHalovky Hlučín, 3.ročníkMK Fryčovice
273/13. 12.F1NHala na rudolfceMikukášská MK Dubí
194/104. 12.F3KHolešovF3K Morava - HolešovLMK Čmelák Holešov
46/517. 12.F1N,A6Sportovní hala VilémovPředvánoční polétáníLMK Vilémov
550/626. 12.Modelářské letiště ChloumekVánoční létáníRC Klub Mělník
530/626. 11.F1N,P3,A6Kardašova ŘečiceČeský pohárKardašova Řečice - modelářský klub p.s.
445/327. 11.Hletiště VšechovMikulášské házedloMK Dražice
205/731. 12.F1NDoksy u KladnaModelářský SilvestrLMK Kamenné Žehrovice
/. .
/. .
14/1110. 12.F3KČernolicePražská liga RCMK Černošice
14/1910. 12.ČernoliceF6D Pražská liga RCMK Černošice
/. .
436/618. 12.F1NTělocvična Věznice KynšperkVánoční HalaModelklub Sokolov
/. .
56/626. 12.JeleniceVánoční polétáníModelklub Mělník
186/827. 12.Letiště MK BolešinyŠtěpánské polétáníMK Bolešiny
/. .