Světový pohár v Polsku 22.–24.7.2011

Světový pohár v Polsku v Zielene Goře 22. – 24. 7. 2011 byl nejlépe obsazen.  V pěti kategoriích startovalo198 závodníků ze 7 zemí (Polsko, Slovensko, Slovinsko, Německo, Lotyšsko, Litva a ČR), v kategorii S6A startovalo 62 závodníků, což je více než na MS. Českou republiku reprezentovali závodníci ze 3 klubů: MK Šenov – Jaromír Chalupa, Zdeněk Bastl a Jan Šebesta, RMK Krupka – Bedřich, Marek a Martin Pavkovi, Kateřina Vaníková a Viktorka Tržilová, v JURY Věra Pavková, RMK Dalovice – Jan a Jaroslav Chmelíkovi, Václav Krůta, Josef Musil,Václav Koudelka,Matěj Repš,Julie Klemešová, Jiří Theimer, Adam a Milan Vojtíkovi, Katka Popková a Zbyněk Krámek.

Celkem 20 závodníků z Čech.V S4A zvítězil W. Starobrat z Polska, na 5. místě byl junior Jan Šebesta, který neměl model do třetího kola, na stříbrnou příčku mu stačilo 22 s. Do první desítky  se dostal na 6. místě Josef Musil a desátý byl Milan Vojtík. V S6A zvítězil Pawel Buzanowski z Polska, hned za ním druhou příčku získal Bedřich Pavka, do první desítky se dostal na 7. místě Václav Koudelka. V kategorii S9A zvítězil Maksim Timofejev z Litvy  a 2. příčku získal Jiří Theimer, třetí byl Jan Chmelík, čtvrtý Jaroslav Chmelík, 6. Jaromír Chalupa a do první desítky se dostala na devátém místě i Katka Vaníková. V S7 zvítězil Wojtěch Krzywinski z Polska před druhým Janem Šebestou. Třetí byl Marek Pavka, čtvrtý Bedřich Pavka. Do desítky se dostala na osmém místě Katka Vaníková a desátá byla Viktorka Tržilová. V kategorii S8E/P zvítězil Mitja Žgajner ze Slovinska, druhou příčku si ve finále vybojoval Zdeněk Krámek a třetí byl Peter Matuška ze Slovenska, čtvrtý byl Jan Chmelík.