Archiv rubriky: Novinky

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REBUBLIKY MLÁDEŽE V DRÁHOVÉM AUTOMODELÁŘSTVÍ (SRC) 2024

Přihlášení zde

Přihlášení závodníci:

1Tříska MichalJunior klub HK (SRC Trutnov)
2Tříska PavelJunior klub HK (SRC Trutnov)
3Rubík FrantišekMK Vratislavice nad Nisou
4Vojtěch KudrnaMK Vratislavice nad Nisou
5Jäger JaroslavAMDK Plzeň
6Bureš VojtěchMK Ostrov
7Hába JiříMC SRC MOST
8Kaván MatějJunior klub HK ( SRC Trutnov)
9Kubinova LilianaMC SRC Most
10Šáfr FilipAttan Slot Racing Club p.s.
11Ďuriš DavidAttan Slot Racing Club p.s.
12Turčáková VeronikaAttan Slot Racing Club p.s.
13Ruml TomášAttan Slot Racing Club p.s.
14Kot MichalAttan Slot Racing Club p.s.
15Kedlický MatějAttan Slot Racing Club p.s.
16Viturka ČeněkAMMK Soběslav p.s.
17Mráz JakubAMMK Soběslav p.s.
18Sachr JakubAMMK Soběslav p.s.
19Sachr VojtěchAMMK Soběslav p.s.
20Vyšinský NicholasAMMK Soběslav p.s.
21Žajdlík JáchymAttan Slot Racing Club p.s.
22Votoček AdamAutomodelářský klub Nová Paka p.s. č 389
23Musil TomášAutomodelářský klub Nová Paka p.s. č. 389
24Sucharda JakubAutomodelářský klub Nová Paka p.s. č.389
25Sucharda JanAutomodelářský klub Nová Paka p.s. č.389
26Beneš Lukáš456 AMK-SRC České Budějovice
27Hubínek Filip456 AMK-SRC České Budějovice
28Cellárik Jakub456 AMK-SRC České Budějovice
29Hájek Artur Jakub456 AMK-SRC České Budějovice
30Daniel AndrleModelářský klub DDM Bílina
31Vaněček TadeášSRC Slaný
32Vaněček KryštofSRC Slaný
33Půlpán ŠimonSRC Plzeň
34Zeman FilipSRC Plzeň
35Tuháček FilipSRC Plzeň
36Kouba OndřejSRC Plzeň
37Straka PavelSRC Plzeň
38Vidršperk SamuelSRC Plzeň
39Dudchuk DaniloSRC Plzeň
40Richtr JanSRC Plzeň
41Žák BartolomějSRC Plzeň
42Pánov JakubMK Most
43Pánov AdamMK Most
44Hansel TobiášMK Most
45Fekete PavelMK Most
46Podlena VáclavMK Most
47Jirák PavelMK Most

Oblastní postupová soutěž PMP, NF1/20, LM24 a MC 24 SRC Slaný

Výsledková listina

Přihlášky zde do 2. 4. 2024 23:59

Otevření klubu v pátek 5. 4. 2024 18:00

Adresa klubu:

Šultysova 518, 274 01 Slaný 1

Přihlášení závodníci: aktualizace ve 23:59

Prijmeni jmeno závodníka (bez interpunkce)KategorieOběd v restaraci u rybiček (hotovky dle výběru)
1Zeleny StanislavF/20, LM24, MC24Ano
2Vosicka MiroslavLM24, MC24Ano
3Podlena VaclavLM24, MC24Ano
4Basák VladimírF/20, LM24, MC24Ano
5Zeiler EmilF/20, LM24, MC24Ano
6Kubinova LilianaLM24, MC24Ano
7Jaroslav TolarF/20, LM24, MC24Ne
8Prazak JindrichF/20, LM24, MC24Ano
9Hora PavelPMP, F/20, LM24, MC24Ne
10Hora DanielF/20, LM24, MC24Ne
11Soukup LukášPMP, F/20, LM24, MC24Ano
12Šůla MilanPMP, F/20, LM24, MC24Ano
13Klein VladimírPMP, LM24, MC24Ne
14Svarc JaroslavPMP, F/20, LM24, MC24Ano
15Tobias HanselPMP, LM24, MC24Ano
16Pánov Adamodhlášennemoc
17Pánov Jakubodhlášennemoc
18Šlachta Kamilodhlášenoperace

PR24 (production) Plzeň

Ve dnech 19.-21. ledna 2024 proběhl na autodráze v Plzni první ze dvou závodů Mistrovsví republiky mezinárodních SRC kategorií podle ISRA pravidel.

Výsledky kategorie PR24 (production), závod na 8×5 min s kvalifikací na ujetou vzdálenost za 1 min

1.       Horký Vladimír (Attan SRC Všejany)

2.       Poledna František (SRC Brno)

3.       Hojer Martin (AMT Praha)

Kompletní výsledky na webu SRC Plzeň ZDE

Výsledky kategorie ES32 (malý sport), závod na 8×4 min s kvalifikací na nejrychlejší kolo za 1 min

1.       Žemlička Jan (Attan SRC Všejany)

2.       Gotthard Jan (SRC Zlín)

3.       Jäger Jaroslav, junior (SRC Plzeň)

Kompletní výsledky na webu SRC Plzeň ZDE

Výsledky kategorie F132 (formulky), závod na 8×3 min s kvalifikací na nejrychlejší kolo za 1 min

1.       Cihlář Jiří (AMC Vítkov)

2.       Gotthard Jan (SRC Zlín)

3.       Horký Vladimír (Attan SRC Všejany)

Kompletní výsledky na webu SRC Plzeň ZDE

Výsledky kategorie ES24 (velký sport), závod na 8×4 min s kvalifikací na nejrychlejší kolo za 1 min

1.       Horký Vladimír (Attan SRC Všejany)

2.       Žemlička Jan (Attan SRC Všejany)

3.       Flaisig Pavel (Attan SRC Všejany)

Kompletní výsledky na webu SRC Plzeň ZDE

6 HODiN 2023  

54. ročník

přihlášení závodníci

1. tým Attanklubová příslušnost
Tomáš ŠenaAMMK Soběslav
Miroslav VosičkaSRC Chomutov
 
2. tým MSHklubová příslušnost
Eva SekerováSRC Slaný
Milan ŠůlaSRC Slaný
nestartuje pro nemoc 
3. tým – zatím bez názvuklubová příslušnost
Ing. Pavel HrabalSCRC-Praha 7
Pavel NonnerSCRC-Praha 7
 
4. tým Alset Racing Teamklubová příslušnost
Otakar LabuťaSCRC-Praha 7
Jiří ŠtruncSCRC-Praha 7
 
5. tým – MK Mostklubová příslušnost
Kamil ŠlachtaMK Most
Stanislav ZelenýMK Most
Nestartuje pro nemoc 
6. tým – zatím bez názvuklubová příslušnost
Ing. Václav PospíchalSCRC-Praha 7
Luděk SeifertSCRC-Praha 7
 
7. tým – zatím bez názvuklubová příslušnost
Bohuslav TrechaSCRC-Praha 7
Ing. Zdeněk ZieglerSCRC-Praha 7
 
8. tým – zatím bez názvuklubová příslušnost
Ing. Pavel KulovanýSCRC-Praha 7
Vratislav PolívkaSCRC-Praha 7
 
9. tým S-2klubová příslušnost
Vladimír KleinSRC Slaný
Lukáš SoukupSRC Slaný
 
10. tým – zatím bez názvuklubová příslušnost
Mgr. Václav KohoutJuniorklub Hradec Králové
Marek PlecitýAMC Podbaba-Praha 6
 
11. žákovský tým – zatím bez názvuklubová příslušnost
Tomáš JuranAMC Podbaba-Praha 6
Martin TichánekAMC Podbaba-Praha 6